Příspěvky uživatele - 122.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 5.4.2011
Pro jistotu ještě doplním, že F635N má jen jednu komoru, která se musí po naplnění nechat vyprázdnit, ale to už jistě víte. S tím je spojené trochu nepříjemné čekání a obsah hadice při vypnutí přístroje se Vám vždycky vrátí do jezírka. Na plynulé,... celý příspěvek >
Kořenový filtr na 15m3, 5.4.2011
U pana Papíka v dříteči jsem viděl něco podobného. Z velkého jezera tam čerpadlo tlačilo vodu (asi ze dna, špinavou) nad vedlejší menší jezírko, nebo spíš jen filtr kompletně vysypaný velkým kačírkem a hustě osázený vodními kosatci a nějakými dalšími... celý příspěvek >
Kořenový filtr na 15m3, 5.4.2011
Orobinec velký, který dělá takové ty tlusté, černé doutníky, má trochu divné kořeny. Potřebuje prostor, protože odnožuje asi tak po 30 - 50 cm. Ve stísněném prostoru malé kořenovky se bude chovat nejspíš stejně agresivně, jako rákos. Kořeny orobince... celý příspěvek >
Zákoutí dle obrázku, poraďte prosím, 1.4.2011 Obsahuje fotku
Také bych řekl, že to je Garnet. Já ho mám hned na břehu jezírka na jeho východní straně. Jelikož u nás převládají západní větry, je ve vlhkém mikroklimatu jezírka. Kmen prorůstá dírou v netkané textilii, na které je nastlán kačírek. Vše pravidelně... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 1.4.2011
Aha. Chtěl jsem vědět odkud jste jen z důvodu mě známých prodejen akvarijních raků. Takže to je už stejně jedno, protože chcete původního. Může z toho být průšvih. Asi to nepůjde, ledaže by se Vám tam sami nastěhovali. Nevím, jaký druh jste dřív měli... celý příspěvek >
Fotogalerie zahradních jezírek, 30.3.2011
Dokonalý trávník přecházející ve vodní svět kombinovaný se skalkou, spousta různorodých rostlinek... Vy jste Lidmilo moje krevní skupina. Samozřejmě i všichni ostatní tvůrci vlastních jezírek a hezkých zahrad. Kam se hrabe televize, že?
Ořešáky versus smrčkový plot a jabloně, 30.3.2011
Z.B. Vy jste teda s prominutím podivín. Nejdřív chcete poradit, pak na dobře míněné rady reagujete tak, že se tomu nebudete podřizovat. Nejdřív máte jablek dost, pak zase málo. Smrk je asi jediný jehličnatý strom, který máte rád a o kterém něco víte.... celý příspěvek >
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 29.3.2011
Dobrý den. A jaké je dno. Máte to vysypané kamínky, nebo je tam holá folie?
Jezírko nebo bazének pro žely?, 29.3.2011
Dobrý den Jarmilo. Právě před týdnem jsem jedno dodělal. Je přírodní, hluboké asi půl metru, folie černá, jezírková z baumaxu, síla půl milimetru. Želvy ve vodě nejsou tak těžké, aby folii rozdrápaly, ani ji nekoušou, takže se o ni nebojím. V místě,... celý příspěvek >
Jezírko bez filtrace, 28.3.2011 Obsahuje fotku
Takové jezírko jsem dřív měl také. Rostliny bych doporučil zasadit do prohlubní při okraji jezírka. Takové ty propustné koše na vodní rostliny se mi neosvědčily. Bujněji rostoucí rostliny to už za jeden rok rostrhají. Vodu jsem zelenou neměl, ale... celý příspěvek >
Jak ošetřit půdu a založit trávník?, 28.3.2011 Obsahuje fotku
Toto jsem kdysi řešil také. Po rekonstrukci starého domku to bylo kolem něj jako na skládce. Po odklizení hromad suti a všelijakého kamení jsem navezl všude asi 10 až 15 cm čisté zeminy a vyséval jsem většinou parkovou směs, protože je jemnější a na... celý příspěvek >
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 28.3.2011
Tak tomu věřím. Jsem ale zvědav, jestli to nebude jen pro otužilce a jestli to bude fungovat i za pár let. Doporučuju to každý rok fotit a tak za 3 až 5 let se tu zase objevte. Hodně štěstí.
Ako na slimáky?, 25.3.2011
Nevím, jestli jim vadí víc ten měděný plech, nebo ty nastříhané a zježené okraje, které se jim budou překonávat dost obtížně. Každopádně to chce asi vyzkoušet. Kdysi jsem někde viděl nabídku protislimáčích plastových obrubníků, které měly okraje... celý příspěvek >
Žáby v jezírku, 17.3.2011
Dobrý den. Radši tam nelezte. Až to rozhýbete, budete smrdět i na fotce. Věřte že vím o čem mluvím. Jestli tam toho máte hodně silnou vrstvu, odebral bych to nejhorší nějakým robustnějším podběrákem s hustou síťkou a zbytek vysál odkalovačem. Doufám,... celý příspěvek >
Ohraničení trávníku, 17.3.2011 Obsahuje fotku
Mám to také tak a musím říct, že to je nejlepší. Tam, kde mám obrubníky jakéhokoli tvaru a délky(klasické, palisády a minipalisádové), a sekačkou jedu podél toho obrubníku, musím to strunovkou dostříhávat, nebo použít roundup. Tyto ploché tvarovky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika