Příspěvky uživatele - 218.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako správne zobrať odrezky na množenie Tuje?, 24.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý deň. Chcel by som si namnožiť Tuje z odrezkov. Pripravil som si aj správny substrát a stimulátor, ale neviem ako presne brať odrezky. Mohol by niekto poradiť z fotky v prílohe? Tam je celý konár s navrhovanými bodmi. Vopred vďaka za každú... celý příspěvek >
Ako zachrániť Tuju?, 29.3.2011
Tak som ho teda cez víkend zostrihal. Problém bol v dostupnosti prípravkov, ktoré ste písali. Lignohumát som nakoniec našiel v jedinej predajni v Bratislave. Tým som postriekal celý strom. Ku koreňom ste písali napríklad Polyversum, Supresivit, alebo... celý příspěvek >
Ako zachrániť Tuju?, 25.3.2011
Diki moc za vsetky rady. A este posledna otazka = Ako najlepsie dopravit ku korenom tie pripravky, ktore ste doporucili? (polyversum, supresivit či symbiom).  Prosim chapte ma, som laik. Ale mam velmi rad stromy a jeden som sa vtedy rozhodol... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika