Příspěvky uživatele - 178.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rakytník řešetlákový Sirola, 18.3.2013
Dobrý den, má prosím Vás někdo zkušenosti s pěstovánín této odrůdy?Děkuji
Rakytník řešetlákový, 18.3.2013
Mám menší zahradu a o řešetláku uvažuju, který by moc neměl výrustky a časem by mi celou zahradu nepokryl a nebyl moc veliký do výšky?Je plno odrůd ale nevím která by byla vhodná... Děkuji za odpovědi
Makita DCS4610, 28.3.2012
První dojmy po 2 hodinovém řezání jsou vesměs pozitivní, ani jsem nezaznamenal nějaké nepříjemné vibrace... myslím, že stará Stihka z práce má větší  Kácel jsem topoly do 20-ti cm úplně bez problémů. Bazarovou pilu jsem kupovat nechtěl,... celý příspěvek >
Makita DCS4610, 23.3.2012
Děkuji za přínosné infornace. Opravdu by mne zajímalo jaká lepší pila by se za tyto peníze dala sehnat (když pominu elektrické) - hledal jsem docela pečlivě... Opravdu u ní neexistuje tlumení vibrací? Zítra ji jdu vyzkoušet... Jan
Makita DCS4610, 22.3.2012
Dobrý den, zakoupil jsem hobby pilu MAKITA DCS4610 na takovéto domácí řezání. Může se někdo podělit o zkušenosti, popř. na co si dát pozor..? Díky Jan
Babské rady na barvy hortenzie, 9.6.2011
Adri: Určitě nezalévat vodou z kohoutku a hlavně nic alkalického! To zaručeně odrovná každou hortenzii. Růžová kvete při slabě kyselém pH, do 6. Modrá za velmi extrémních podmínek - 3,5 -4,5. Hnojivo na modré hortenzie mám a je to takové svinstvo, že... celý příspěvek >
Rododendron, 11.4.2011
Zdravím, blíží se sezóna rhododendronů a já se nechávám zlákat. Zjišťoval jsem informace všude možně a vyhlídl mu super místo. Jen tak orientačně jsem vzal trochu hlíny, hodil ji do octa a říkal si, jestli tam bude vápník, tak to zašumí. A... celý příspěvek >
Přesazení hortenzie, 24.3.2011
Dobrý den, zakoupil jsem si v Ikea krásnou velkou rozkvetlou hortenzii a dělá mi doma velkou parádu. Je to s ní ovšem trochu náročné. Jakmile na ni trochu více zasvítí, nebo se doma oteplí, tak hned povadá, osychá, div se neválí po zemi. Má malý... celý příspěvek >
Lukon Glads, 19.3.2011
Já vřele doporučuju objednávat denivky na jaře. Objednával jsem je totiž na podzim a přišly v docela bídném stavu, drobné, málo kořínků na hlízce, celkově slabí jedinci v pilinách. Nyní na jaře je vidět, že se jich ujala sotva půlka. Pro srovnání... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika