Příspěvky uživatele - 63.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2021, 9.5.2021
Zatím to vypadá dobře. Venku +4 °C, odpoledne 20°C, potom v noci 12 °C a v pondělí víc jak 25 °C. Ve středu blahodárný déšť. Lepší předpověď jsem si pro svá rajčata nemohl přát. Možná se pokusím zítra nebo pozítří tasm dát i nějaké papriky. Na... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 9.5.2021 Obsahuje fotku
Tak já mám vystaráno. Včera všechna rajčata vysazena, zbylo jen dvanáct sazenic, které tímto nabízím komukoliv z Brna a blízkého okolí (zatím jeden zájemce Creamsicle grape, zatím jednám, aby si vybral ještě další tři): Tundra 2ks- krásné velké... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 7.5.2021 Obsahuje fotku
Milane, hlavně pro tebe jsem udělal fotku jedné zajímavé sazenice. Odrůda běžná, Start F1, ale růst trochu jiný. Na obrázku to není vidět, ale za pátým listem jsou už drobná nasazená poupata. Je to vlastně zakořeněný vrchol rajčete, který byl... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 7.5.2021
Taky budu zítra stínit rašlovým úpletem. Nevím kolik % má, ai mne to nezajímá, zatím tam bude jen dočasně. Potom ho přesunu na strop. kdyby náhodou byly nějaké kroupy. Lze stínit i NT 50 g/m2 nebo záclonami, což možná přijde na pořad až ve vrcholném... celý příspěvek >
Teplota půdy a výsadba (nejen) rajčat, 7.5.2021
Pro mne je to tak důležité, že bych bez použití této folie nebyl schopen na zahradě pěstovat všechno to co pěstuji. Pěstuji na ní všechno, mimo kořenových zelenin. Výhody: 1. Opravdu zabraňuje vysýchání. 2. Umožňuje mně to zalívat přímo pod... celý příspěvek >
Teplota půdy a výsadba (nejen) rajčat, 7.5.2021 Obsahuje fotku
Milane, musíš pochopit, že těch 10°C a výš o kterých píšeš se vztahuje k trhané sadbě. Ale já, a asi většina ostatních nesázíme trhanou sadbu, ale sadbu nějak předpěstovanou s nepoškozeným kořenovým systémem. Takže než se kořenový systém dopracuje k... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 7.5.2021
Máš pravdu! Každý rok je to jiné, ale v průměru stejné.            Vladimír
Teplota půdy a výsadba (nejen) rajčat, 7.5.2021
Myslím si, že to s tou péčí trochu přeháníte. Já v sobotu vysadím všech svých osmdesát rajčat. Dnes jdu na zahradu, udělám jamky, abych to za ty dvě hodiny co budu mít k dispozici stihnul. Musím také připravit stínění, protože to slunko a teploty... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 4.5.2021 Obsahuje fotku
Slíbená fotka a teploty v pařeništi. Pro srovnání mám i venkovní teploty, ale jen do 21.4., potom jsem ten druhý dataloger použil do menšího nadzemního pařeniště.           ... celý příspěvek >
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 24.3.2011
Moc pěkný, ale jak to přežilo zimu? Všiml jsem si, že beton jsi plácal jen tak na zem. Jura
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika