Příspěvky uživatele - 178.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ločidlo čertovo, 21.8.2011
Vařím s ním skoro pořád. Používám ho do většiny slaných jídel. Je to výborná věc. Neumím si už dnes představit, že bych vařil bez něj. Je u nás k sehnání jako prášek pod názvem Asafoetida nebo Hing. Nevíte náhodou jestli se někde dají sehnat semínka?... celý příspěvek >
Salátovky Vista F1 - řez, 27.4.2011
Děkuji za radu, nyní to již chápu
Salátovky Vista F1 - řez, 27.4.2011
Dobrý den, jsem začínající zahrádkář, do foliovníku jsem zasel semena salátových okurek Vista F1. Na stránkách prodejce Semo Smržice jsem se dočetl, že je potřeba provádět řez --- 1) do 3 - 4 nodu odstranit boční letorosty 2) do 4 - 5 nodu... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 10.3.2011
Tak dnes jsem vyséval naklíčená senena rajčat do substrátu letos 4 odrůdy Bejbino, Patro, Toro a Orange. Mám zkučenosti takové, že kolem 5 března dávám naklíčít a kolem 10-15 března dávám do substrátu.
Náhrada za kuprikol, 10.3.2011
Děkuji za rady, vyzkouším tu Ortivu a na brambory Acrobat
Náhrada za kuprikol, 8.3.2011
Dobrý den, doposud jsem stříkal okurky, brambory a rajčata proti plísni kuprikolem. Zejména u okurek se mi zdál menší účinek. Čím nahradit kuprikol máte zkušenosti, existuje kvalitnější a účinějsí prostředek k ošetření plodin? Děkji za rady... celý příspěvek >
Herbol? Xyladecor? Johnstones?, 9.6.2010
Dobrý den, nám jeden známý kdysi doporučil Herbol a nedáme na něj dopustit. Máme pobitou hornější část fasády ze severu a jihu, viditelné krovy, podbití palubkami, plot, houpačku, je to již 4 roky, jsme ve vyšší výšce, celou zimu na tom leží sníh, v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika