Příspěvky uživatele - 37.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výber malotraktora jednoosého, 6.6.2012
No s Varinou + Jikov jezdím ca 20 let, motorem to opravdu brzdit nelze... tak maximálně na rovince s né moc naloženým vozíkem. Neumím si představt, že bych naložil 5 metráků brambor a sjížděl ze stráně jen s motorem... to by to dopadlo... celý příspěvek >
Výber malotraktora jednoosého, 5.6.2012
Brždění motorem u stroje typu Vari je nesmysl, nelze!! Brzdit se musí jedině pomocí bržděného vozíku. Staršího stroje Vari bych se vůbec nebál, na internetu se dají najít kousky, které roky stály někomu ve stodole a jsou prakticky jako nové.... celý příspěvek >
Pařenište, 9.3.2012
Těžko říct. Máte pařeniště teplé, studené, či snad dokonce vytápěné? Bydlíte na jižní Moravě nebo v Krkonoších...?
Zahradni traktory, 25.1.2012
Mám Starjet 17,5. Sekám rovinatý pozemek 2500m. Traktůrek slouží 3 roky bez jediného problému. Pouze výměna jedné kladky na pojezdovém řemenu... ca 350 kč. Dále k němu mám plechový vozík Vares, na kterém tahám i šterk a dřevo. Vše... celý příspěvek >
Broskvoň Veteran, 25.10.2011
V jednom zahradnictví u Jičína jsem narazil na pozdní broskvoň Veteran. Mělo by se jednat o pozdní odrůdu. Bohužel se mi nepodařilo najít o této odrůdě žádné informace.  Pokud jí někdo znáte, budu vděčný za jakékoli info. Dík. Standa
Castel Garden nebo AGS Starjet, 5.9.2011
Sekám Starjetem 17,5hp i bezprostředně po dešti - toto léto to ani nešlo jinak, a s ucpáváním ani praskáním řemenů problém nemám.
Karsit ags starjet stejny jako herkules honda, 5.9.2011
Když se kouknete na stránky herkules-garten.de, tak zjistíte vše potřebné. Na těchto stránkách se prodávají traktory Starjet pod obchodním názvem Herkules. Zřejmě je to požadavek německého prodejce, nicméně traktory jsou vyráběné v AGS Jičín a jsou... celý příspěvek >
Castel Garden nebo AGS Starjet, 1.8.2011
Zdravím, vlastním 4 sezonu Starjet 17,5hp / 102 cm (P1). Sekám ca 2500m udržovaných rovinnatých ploch a dále ho používám s přívěsným vozíkem na dopravu všeho možného do vzdálenosti ca 2km... Traktor má natočeno asi 220 mth. Letos na jaře byl poprvé... celý příspěvek >
Ucvaknuté kedlubny, 9.5.2011
Tipoval bych to na myš.
Používáte mykorhizní přípravky?, 9.3.2011
Na podzim jsem aplikoval symbivit na jednu třešni, ca 6 let starou, která byla oslabena mšicemi... uvidím jak to poroste, ale primární příčina problému byla v mšicích, které chci začít likvidovat včas... Při sázení stromků bych o tom možná uvažoval,... celý příspěvek >
Jaký koupit travní traktor, 8.3.2011
No v Jičíně to asi šidit nebudou. Traktory Murray tam jistě budou vyrábět podle schválené dokumentace. A značka Murray není vlastníkem AGS..to jen tak na okraj. Jinak v obecné rovině budou jistě lepší valivá ložiska než kluzná uložení, nicméně i ta... celý příspěvek >
Plot - sousedi, 8.3.2011
Tohleto je dost problematická situace. V zásadě nemůžete po někom chtít aby nechodil na svoji zahradu a nekoukal se kolem sebe. Nebo nelze sousedku nutit zůstávat doma, když vy jste zrovna v bazénu. Chápu, že je to velmi nepříjemné být neustále... celý příspěvek >
Podlaha ve skleníku - hlína nebo dlažba, 25.2.2011 Obsahuje fotku
Ještě další foto.
Podlaha ve skleníku - hlína nebo dlažba, 25.2.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den Zdeňku, díky za komentář i fotky. Skleník máte vymyšlený pěkně. Já se stále rozhoduji mezi v podstatě "Vaším" řešením a něčím co přikládám na fotkách... Standa
Podlaha ve skleníku - hlína nebo dlažba, 24.2.2011
Dobrý den, nastýlání slámou je dobrý nápad, ale péči o zeminu to vyřeší pouze částečně. Problém skleníku je, že se jedná o velmi malý a více či méně uzavřený prostor a je tedy obtížnější udržet v půdě přorozenou rovnováhu a regeneraci. Ale možná... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika