Příspěvky uživatele - 93.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Otevírání - zavíraní dvířek kurníku, 4.5.2015
Dobrý den, také uvažuji o koupi nějakého otvírače, mohl by jste uvést cenu vaší mašinky (pokud to není tajemství) Děkuji AVI
Ten postřikovač by mě docela zajímal. Můžeš sem vložit fotku, 17.3.2011
Jsem také majitelem tohoto malého pomocníka, používám ho už jenom k silniční dopravě. Také jsem s ním oral, pokud jsme měli pole.Dnes už slouží sem tam něco dovézt. Traktor jsem zakoupil v Agrozetu.Na zahradě je dobrý pomocník, při silniční dopravě... celý příspěvek >
Pila Homelite XL2, 7.3.2011
Ještě dodám skříň je kovová a na karbecu je pouze šroubek L a tři písmena HDC neboHDG??? AVI
Pila Homelite XL2, 7.3.2011
Na krytu setrváku je nálepka HOMELITE XL2 automatic, pila nemá brzdu, pouze z plechu zábranu, vzduchový filtr je molitanový, kruhového tvaru s vykrojením, plynové páčky jsou dvě, vedle vypínače je štítek s čísly: UT NO 10518A, SER NO 701700506 což je... celý příspěvek >
Pila Homelite XL2, 6.3.2011
Kupovat jinou pilu se mi nechce, protože bych ji dostatečně nevyužil.Chtěl jsem tuto sprovoznit, kdyby bylo něco říznout abych se nemusel trápit s ruční pilkou (např.při prořezu)
Pila Homelite XL2, 6.3.2011
Pilu bych chtěl jen vyzkoušet, případně používat ale opravdu na pižlání.Co se týká žeber, tam je problem v tom, že je ulomené zrovna to o které se opírá západka po nastartování.Tím, že se nemá o co opřít se vychyluje prakticky do protisměru a vzpírá... celý příspěvek >
Pila Homelite XL2, 5.3.2011
V dílně po otci jsem našel starší pilu Homelite XL2. Chtěl bych ji dát do provozu ale zjistil jsem, že je ulomené žebírko na ventilátoru, prasklé pružiny u startovacích klapek a roztržená odstředivá spojka.Poradí mi někdo jestli se dají tyto... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika