Příspěvky uživatele - 178.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Benzinová sekačka NGP SP514HW, 28.4.2011
zdravým taky jsem koupil sekačku NGP tak jsem zvědavý jek bude sloužit.
Hnědé skvrny na listech rododendronu, 4.3.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den potřebuji poradit co se stalo přes zimu s mím rododendronem. Ze spodní strany listu se začínají objevovat hnědé fleky.Přidávám fotky děkuji.
Rezistentna odroda na vino?, 31.12.2010
hm jako velice rezistentni bych doporucil nedavno vyslechtenou odrudu Rezistant, není ji porteba stríkat, takze proti perenospore by to jít melo ;-)
Diky za radu, 13.9.2010 Obsahuje fotku
Co s tím mam dělat? čím a kdy stříkat, abych neměl tyto plísně nebo o co jde na mých ovocných stromech, u jabloní a hrušek mám ještě krome viz.listu na obrazku i na plodech takove strupky, co s tím kdy a čím aplikovat postik, na jahodách i přes léto... celý příspěvek >
Jaký postřik mám použít?, 13.9.2010 Obsahuje fotku
Prosím o radu čím a kdy stříkat, abych neměl tyto plísně nebo o co jde na mých ovocných stromech, u jabloní a hrušek mám ještě krome viz.listu an obrazku i na plodech takove strupky, co s tím kdy a čím aplikovat postik, na jahodách i přes léto viz... celý příspěvek >
Kaktus pomalu umírá, 20.7.2010
Dobrý den, chci se na Vás obrátit s jedním problémem, který se mně vyskytl už u druhého kaktusu. Kaktus začíná měknout, dokonce při dotyku se prohýbá a po několika dnech z něj začne vytékat zelený sliz (nebo něco podobného) a poté umírá. Hledala... celý příspěvek >
Rododendron, 2.4.2010
Dobrý den zapoměl jsem ještě k tomu rododendronu se svěšenýma listama napsát že pupeny u těch svěsených listu jsou měké a utěch vspřímených jsou tvrdé.           František
Rododendron, 1.4.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den dá se zachránít rododendron který má svěšené listy a jak děkuji.
Mango, 15.3.2010
Dobrý den.Potřebovala bych poradit.Mám naklíčené semínko manga.Mám ho nasadit klíčkem dolů a nebo směrem na horu.Děkuji za radu Jana
indiánský penicilín, 10.8.2008
Mám rostlinu na zahradě, už mně odkvétá, ale nevím, jak ji správně využít, zda se používají květy nebo i listy, v kterém období a jakým způsobem. Vařit z ní čaj? Sušit ji je možné a při jaké teplotě? Nebo naložit květy do lihu na tinkturu? Zkrátka... celý příspěvek >
Četnost zapínání filtrace resp. čerpadla, 30.7.2008
Tak jak to píše PM se určitě nic nepokazí. Ale přeci jenom, ono to filtrování není zadarmo a devět hodin, pokud je vše v normálu, je celkem zbytečné. Mám dojem že se má voda za jeden den asi 3x prohnat filtrem. Takže objem vody/kapacita... celý příspěvek >
Dno v bazénu, 30.7.2008
Narazil jsem na vaši komunitu při "googlování" něčeho jiného. Se spoustou věcí se dá souhlasit, něco nového jsem se i dozvěděl. Ale něco mě překvapuje. - Představa že bych na tři dny vypnul filtraci mě přímo děsí. Co to je za nesmysl???... celý příspěvek >
Zálivka rajčat a paprik, 12.5.2008
Dobrý den, a nezkoušeli jste náhodou někdo nasadit papriky do propíchané petky? u kořenů má teploučko, bez průvanu a zalevat taky do petky takze ma i vody dost.Vyděla jsem to u nekoho a tak to chci vyzkoušet. poraďte.
Zahubení pařezu, 17.3.2008
Pomocí dřevokazné houby např. hlívy ústřičné, do třílet máte po pařezu, je lépe "naočkovat" pařez obilnou formu houbové sadby než kolíčkové, prorůstá rychleji a výtěžnost sklizené houby je větší. Bez chemie!!!
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika