Příspěvky uživatele - 190.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky 2023, 28.3.2023
Opava dnes před 5 hodinou -4,8 stupně. Předpokládám, že taky bude po meruňkach. Happy.
Co je to?, 22.8.2022
Díky za informace. To bych nepoznal. Happy
Sklizeň cibule, 11.7.2011
musíte rozlišovat, zda je polehlá větrem nebo nižší vlhkostí v listech :)
Poraďte jak hnojit močovinou, 8.6.2011
někdo to umí dobře i rukou, já ne :) Spotřeba je normální, takže špatně to určitě nedopadlo. Déšť kuličky rozmočí a nahnojí kolem sebe. Rozhoz bude určitě stejný, zkuste si vysledovat za jak dlouho pomine účinek hnojiva - příště vám to pomůže... celý příspěvek >
Poraďte jak hnojit močovinou, 8.6.2011
no nevim, mrknete na davkovani. Ja sypu cca 2,5kg/500m2 a vim, ze davam podstatne mene nez kolik je davkovani, ale i pri tomhle poctu to u vas vychazi 11kg kazdych 14 dnu :-D Mate obrovskou plochu, rozhazujte rozmetadlem ne rukou!!!
Poraďte jak hnojit močovinou, 7.6.2011
je to v podstatě čistý dusík - tráva bude krásně tmavě zelená a moc hezky poroste, ale bude jí chybět draslík a fosfor, což dlouhodobě není dobré - tráva by nebyla odolná proti suchu, mrazu apd, ale na střídání mezi hnojivy to také používám.
Poraďte jak hnojit močovinou, 7.6.2011
raději méně každých 14 dnů než to mít najednou a spálené ;) i pro trávu je to lepší.
Po hnojeni mi vznikli na travniku vyrazne pasy, 16.5.2011
tmavozelene jsou pohnojene, pokud provedete dalsi hnojeni, tak ty tmavozelene se mohou zmenit na suche - prehnojene. a ty svetlejsi jsou bud nedohnojene nebo stredne prehnojene, po dalsim hnojeni taky mohou uschnout. Rozhodne bych zkusil nejprve po... celý příspěvek >
Hlušina, 21.4.2011
resp. první se musí dodat živiny, tj ideální hnůj a pak chybí humus, to je to zelené hnojení. Za 2 roky by to mohla být hlína k užitku, zatím je to jen médium něco jako vata pro naklíčení.
Hlušina, 21.4.2011
když tam budete pár let rvát zelené hnojení, tak úrodná bude... ale moc práce na moc dlouho
D-test, 19.4.2011
nevím jestli bylo šťastné nebo účelové kritérium záběr >= 50 cm... zajímalo by mě spíše 45-50cm, kde je nabídka bohatější
Teakový nábytek - pro a proti, 6.4.2011
možná to bude olejem. od prodejce jsme v akci dostali OSMO rovnou k dřevěné terase, pak jsme druhý rok chtěli ušetřit a koupili nějaký BAU... Do 3 měsíců byl pryč a pak začal zmíněný proces. Zkuste opravdu ten OSMO, je celkem drahý, ale vyplatí se.
Hnojení brambor, 6.4.2011
ta tráva má být loňská, částečně zetlelá. Naopak na mulčování lze použít čerstvou.
Zákrsek, 17.3.2011
byl byste ochotný vložit sem její fotku nebo mi ji poslat? Moc by mě to zajímalo, protože o něco podobné se budu pokoušet. díky!
Je uz cas na sadenie a siatie?, 16.3.2011
už mám vyseto od víkendu, omezil jsem to zatím jen na: cibuli (semínka), mrkev, petržel, hrášek, ředkvičky a jarní cibulku (semínka)... na zbytek, z toho co pěstujeme, je ještě čas. Zem je celkem suchá (vyvýšený záhon), takže semínka čekají na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika