Příspěvky uživatele - 190.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Víte někdo co to je?, 5.8.2009
netuším, co to je, ale pokud je to dvojděložné (myslím, že je) tak řešení je Bofix - postříkat a během 14 ndů máte klid. Zkuste najít téma Bofix - budete moudřejší :)
Bofix, 4.8.2009
taky jsem použil tohle ředění na stejně starý trávník a tráva přežila, dvojděložný plevel až na pár výjímek ne, dokonce to nepřežila ani letitá pampeliška :)
Kanadská borůvka, 31.7.2009
borůvku máme v lesní hrabance a celkem si lebedí, hodně roste. Čisté jehličí bych nedával, ale jako mulč nahoru nebo k promíchání s jiným materiálem bych to určitě použil. S rašelinou zkušenosti nemám. Do květináčů jsme používali hlínu pro azalku a... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 31.7.2009
před 14 dny jsem se naštval a celou borůvku celkem brutálně ostříhal (loni hodně trpěla po přestěhování a letos skoro neplodila a rostla jen jako male prirustky vetvicek). Už bohatě obrazila a krásně roste. Má výborný základ, větve tlusté 1cm. Celá... celý příspěvek >
Kde sehnat hlínu do zahrádky, 29.7.2009
3 kubiky stejne v kolecku neodvozite, proc nezjistite nejblizsi kompostarnu v okoli a neobjednate si u nich zahradnicky substrat?
Měkká půda, 27.7.2009
vstupovat na trávu jen když je suchá, máme trávník také cca 6 týdnu a po dešti se propadnu o cca 1-2 cm hluboko, takže po ní chodím jen za sucha. Jak bude tráva růst postupně její kořeny půdu zpevní. Do té doby si ji neničte ;)
Husqvarna LC 48 ve - zkušenosti, 27.7.2009
dosud jsem si myslel, že benzínové sekačky se nesmí ani příliš nahnout, ne tak zcela obrátit... nenateče olej do filtru?
Zklamani z Bofixu?, 24.7.2009
potřeboval bych zkušenost z praxe: před 2 dny jsem postříkal trávník Bofixem a nyni plevel kroutí a nevypada dobre :), coz je jiste uspech. Za jak dlouho muzu travnik posekat, abych plevelu nepomohl? Je to tak, ze postrik je jiz v korenech a muzu... celý příspěvek >
Zakládání a údržba trávníku, 30.6.2009
jen doplnim o zalevani, travnik jsme zalozili 13/6 a meli jsme kliku na 3 dny, kdy krasne prselo. Ale v dalsich dnech bylo sucho a velmi horko. Za tyden jsme spotrebovali na plochu cca 500m2 priblizne 12m3 vody (nastesti vody destove, nikoliv pitne).... celý příspěvek >
Organické hnojivo na trávník, 24.6.2009
ty balení jsou spíše na hnojení květináčků, na hnojení trávníku by to byla hodně drahá sranda. Mám pár žížal v kompostu, tak možná jednou z domací výroby, ale jinak bych na vermikompost zapomněl...
Organické hnojivo na trávník, 24.6.2009
včera jsem ho měl v ruce v Hornbachu za 249,- a je to směs slepičího trusu, slámy a melasy apd (? doufám, že to nepletu). Celkem zajímavé, velikost granulek snad ideální cca 3mm... spotřeba tuším 50g/m2 (vyšší dávkování).
Organické hnojivo na trávník, 22.6.2009
nevím jestli Vám to pomůže, ale dnes jsem narazil na Organické hnojivo pro trávníky AGRO NATURA. celkem me to zaujalo, ale nikde jsem nenasel, co to vlastne je - jestli lisovany hnuj nebo kompost... myslim, ze moc moznosti neni.
Organické hnojivo na trávník, 22.6.2009
dělají to v každém Hornbachu? Že bych zítra skočil na Černý Most, ale nic podobného jsem tam nikdy neviděl, tak aby se mi moc nesmáli co to po nich chci :) Díky
Zakládání a údržba trávníku, 22.6.2009
jen moje vlastní zkušenost: na radu Alího jsem koupil 3 kubíky (4,5t) betonářského písku (je šedý). Frakci skutečně nevím, ale o kousíček hrubší plážový písek. K mému překvapení téměř bez podílů větších kamínků (nad 3mm). Písek jsem rozvezl po... celý příspěvek >
Hnojivo do jímky?, 15.6.2009
zalévám přes rozprašovače, určitě se v té mlze voda ohřeje alespoň o 5°C... a to už by mohlo stačit.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika