Příspěvky uživatele - 118.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Herbicid - jaký použít?, 11.1.2011
A co takhle jahody? máte zkušenosti s nejakym herbicidem? či se da použít i stomp?
Fíkus Benjamín - žloutne a opadává, 10.1.2011
benjamin nema rád průvan potom zhazuje listí... take přemokřeni a zastudnutí kořenů... kořeny mužete promit i slabým roztokem hypermanganu ;)
Kukuřice - proč se sklízí teď?, 4.1.2011
je to převážne z ekonomickych duvodu čím mene vody tím mene energie na dosušení v sušíčkách a uskladnění v silách... ovšem ten kdo ma obrovské haly nechava kukuřici volne loženou..
Papriky na rok 2011, 3.1.2011
Papriky - jake mate vytipovane novinky a co date jako odzkoušenou odrudu příští rok? Nějak v tom začínám tápat...
Olivovník ze semen, 1.1.2011
olivovniky jsou stromy dlouhověké takže mate na hodne dlouho co delat takže vas ani nemusí trápit delší doba než se dostane ze semenče do plodnosti ;)) Jinak bonsaje se starých olivovniku jsou jedny s nejhezčích...
Ibisku blednou listy, 18.12.2010
no ja bych aj přihnojil ted pokud nema vyložene přesolenou pudu.. apropo neni přímo pravda že vznika nadmernym převápnenim. V jilovitych pudach a težce přemokřenych vznika ten samí problem a určo to neni vapnikem ;) ale jeho nedostatkem respektive... celý příspěvek >
Jak dovest ke kvetu Vanilku?, 18.12.2010 Obsahuje fotku
No to slunce platí v lete - mam vyzkoušene když jsem delal zatepleni fasaády tak kolem 11 se přehouplo slunce a na te stěne se už nedalo delat a dokud nezapadne - je slunce vždy videt - v zimě je to tak o 2-3 hodky kratší když svítí... další vec... celý příspěvek >
Jak dovest ke kvetu Vanilku?, 18.12.2010
kozičko ješte doporučím dát do igelitu s jablkem ale jabko se nesmí dotykat perniku... pak je to rychlejší ;) K vanilce - slyšel jsem ješte že kvete lepe ve vodorovne poloze co vy na to?
Jak dovest ke kvetu Vanilku?, 17.12.2010
kozičko dekuji moc za navod..ja jsem ji koupil v zahradnictví s jednim listkem malem ji vyhodili za 25kč =1euro=1,25 dolaru ;))) mam ji necely pul rok a ted ma okolo 3/4 metru. Zatim je na jihovýchodnim okne kde sviti slunce od 11 -20 hod a teploty... celý příspěvek >
Ibisku blednou listy, 17.12.2010
chloroza čili nedostatek dusiku z duvodu nepřijatelne formy dusiku a absence železa a tudíž nemožnosti vstřebat tento prvek (sand jsem to napsal dobře ;)) Takže koupit hnojivo obsahujici železo a snad se to zpraví
Smrky blízko u sebe, 30.11.2010
ty stromy jsou tesne vedle sebe a na hranici pozemku se sousedem - naproti asi 5 m vedle je velka stodola... nechce se nám to kácet a modlim se at nedojde nejaky uragan a nepoloží to na stodolu či stáj...
Myši všude - jak na ně, 26.11.2010 Obsahuje fotku
myši všude kam se podíváš ;)))
Smrky blízko u sebe, 19.11.2010
taky me to jednou čeka mam doma na zahrade se sousedem 3 velke jasany nechci ani říkat co by se stalo kdyby... Ale protže je pod tím elektrika dostal jsem tip to zkusit pořešit s elektárnou...
Bílé chomáčky v pochvě listu, 17.11.2010
klasika červci postříkat mospilanem či karate
Jak zorat pole ležící ladem?, 16.11.2010
no je otazka kde se ten truhlik nachazí zkusteto v mokrem jilu či kameni a přejde vás humor ;)
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika