Příspěvky uživatele - 109.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nelze nastartovat motorovou pilu model 2115, 4.11.2009
JJ obávám se že je v pánu. Rozdíl mezi levnou a dobrou pilou je např. v nikasilovém válci, což Jonsered CS 2138, ani Partneři a ostatní podobné výtvory nemají a tudíž se od toho odvíjí rychlejší opotřebení a kratší životnost. Popř stačí starší směs... celý příspěvek >
tuzemské ekvivalenty zapalovacích svíček, 9.2.2009
Svíčka Brisk jsou do zahradní techniky běžně použitelné, ale z vlastní zkušenosti nemají takovou výdrž jako Championy běžně dodávané např. B&S ve výrobě. Na sekačce s motorem Honda GCV 135 životnost asi sezónu, champion i pět, osobně sem neviděl... celý příspěvek >
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 9.2.2009
Kdysi jsme dělali pozáručníservis i na sekačky Castel Garden Mountfieldu (i Oleomac). Co k tomu řict. Motory B&S, Tecumseh později Honda dobrý. Šasi, kolečka jakž takž taky, převodovka pojezdu když se zastavila tak tak s ní, ač by chtěl, nikdo... celý příspěvek >
Přední nebo zadní pohon sekačky?, 9.2.2009
Na rovnou plochu snad, ale na členitější terén raději na přední náhon zapomeňte. Dělal sem si takový malý pokus se sekačkou Patrner s předním náhonem, bylo to v mírném kopečku na dlažbě. Stál sem na místě a držel sekačku se zapnutým pojezdem a po... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 4.2.2009
O tom jestli je nebo není oleomac na prd ať si rozhodne každý, někomu vyhuvuje protože... někdo ho upřímě nesnáší protože... s hláškou že umí křovinožezy musím v něčem málo nesouhlasit. Ano sekají, ano vydrží několik let, pro člověka který měl max... celý příspěvek >
Jaký zahradní traktůrek?, 4.2.2009
Musím mít pár připomínek k panu xxx.xxx.165.35. nevidím jako problém ovládání pojezdu jakousi pákou na blatníku jak to mají některé modely Husqvarny a Jonsereda, dokonce mi toto řešení vyhovuje víc než ovládání kolébkovým pedálem. Olej v motoru který... celý příspěvek >
Brill Crossover 102/16 H OHC, 4.2.2009
Traktory AGS si moc nehrají na pohlednost (ikdyž poslední Starjety 08-) vypadají celkem k světu, ale spíš se zaměřují na mechanickou odolnost. Nemají kontrolky na nabíjení apod jako např. Honda, ale na druhou stranu o věc méně co se může pokazit.... celý příspěvek >
Pila po zahřátí nedrží volnoběh, 4.2.2009
Pokud pila bez problémů a s nezměněným výkonem řeže, to znamená, že při akceleraci po zahřátí se nedusí, nepřetáčí se motor na plný plym a pouze nedrží volnoběh dají se volnoběžné otáčky zvýšit dotahováním trysky T, která pootevírá škrtící klapku.... celý příspěvek >
Brill Crossover 102/16 H OHC, 3.2.2009
Zdravím značky Brill taky nabízíme, ale tento traktor raději ne a to z důvodu původu traktoru, on Brill jako takový traktory vůbec nevyrábí, on si je nechá montovat Al- Kem (nebo společně s AL-Kem) což mě jako prodejce značně odrazuje. Motor Honda... celý příspěvek >
Kosačka Panter, 3.2.2009
Mulčovač Dakr doporučuje spíš na maliní a pod. Na trávu vysokou není moc vhodný dost se s ním dusí. Není nad to trávu useknout a nechat lehnout bubnem a jet dál, než žvýkat projetou trávu (mulčovat) a přibírat další a další a žvýkat a žvýkat. Motor... celý příspěvek >
Uzávěrka diferenciálu - ano či ne?, 3.2.2009
Ano AGS nabízí 20Hp V-tvin Vanguarda s uzávěrou za 122tis. Osobně mám AGSo s Tuff46 a někdy mi ta uzávěra chybí, poskakováním nad prohrabujícím kolem se sice dostanete pryč, ale vytrhaná tráva po prohrabujícím kole není zrovna moc efektní takže by... celý příspěvek >
Bubnová sekačka Panter 6,5HP, 3.2.2009
Zajímalo by mě co jste na Panteru neustále opravoval pane hoste xxx.xxx.174.166. Jsem prodejce a servisák mj. i značky Dakr a u Pantera nevím o nějaké notorické poruchovosti. Ano rukojeti nebyly to pravé, proto byly od sezony 07 zdvojeny šrouby... celý příspěvek >
Koupě silnější motorové pily, 2.2.2009
Pokud by ve vašem výběru vyhrála Husqv 455 v červené barvě jí teď nabízí Jonsered 2255 slevněnou na 13.222,- s bonusem náhradním řetězem a sadou na broušení řetězů popř. profi vyvětvovací 2152 za 16.111,- s náhradní lištou, řetězem 72čl. (45cm?) a... celý příspěvek >
MCCuloch Edition 1 vs. Gardol 5350 SPE, 23.6.2008
No já teda nevím, ale když se do svahu nevyškrábe sekačka se zadním náhonem tak už nic. Přednímu pohonu stačí jen lehce přidržet rukojeť a přední kolečka hrabou a hrabou bohužel na místě. Zadní náhon Vás prostě porve kupředu. Raději bych se podíval u... celý příspěvek >
Vyžínač Partner Colibri T 25 II - zkušenosti, 23.6.2008
Zdravím, při prodeji Kolibriho se snažím zákazníky spíš postrašit ať mi s tím nelezou do vysokých kopřiv a dosekávají opravdu jen tu trávu co zůstane po sekání zahradním traktorem nebo parkovou sekačkou. Vysokou trávu po bubnové sekačce kam se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika