Příspěvky uživatele - 187.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Japonská vrbička, 4.7.2007
To se Vám to stříhá "do kočky", když jste měl z kreslení ve škole jedničku :-). Já jsem ráda i za tu jako - kouli :-)) Fešácký střih přeji a dejte vědět, jak to dopadlo...
Dejte tip na keře., 4.7.2007
Nejsem žádný profík, ale mám výbornou zkušenost s keřem Komule Davidova - jistě zde po zadání ve vyhledávači k ní něco bude. Pochopila-li jsem Vás správně, nejde Vám o ukázkový živý plot, ale chcete rozmanité "zábrany". Komule je absolutně nenáročná,... celý příspěvek >
Acer Palmatum Dissectum - Inaba Shidare, 4.7.2007
Koncem května jsem si udělala radost a koupila tento kultivar. Do "dospěláka" jsem si netroufla, každý varuje, že javory jsou přecitlivělé, takže začínám dorostencem - kmínek cca 20 cm. Zatím jsem ho nechala v původní nádobě, umístila k jezírku na... celý příspěvek >
Japonská vrbička, 4.7.2007
Japonská vrbička je opravdová krasavice. Mám ji již čtyři roky a velmi flexibilně ji stříhám "na kluka", jakmile  se rozstřapatí šlahounky. Volím tvar koule, resp. něco v tom smyslu. Je absolutně nenáročná, umístění polostín i stín. S chorobami... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika