Příspěvky uživatele - 151.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sousedka klepna, 31.5.2009
Presne to prozivame.Jiz jsem zmenil i misto posezeni, ale sousedka take.Je trapne, kdyz prijde navsteva a pri odchodu zjistime ze za plotem/eternitovym/ mame odposlech.Pozdravime ji a znechucene odejdem.
Sousedka klepna, 31.5.2009
Dobry den.Máme sousedku, která snad pracuje pro špionážní služby.Řádky brambor u plotu, za kterým máme posezení jsou stále okopávané a vzdálené řádky není v trávě videt.K plotu se dokáže přibližit v neuvěřitelné tichosti a naslouchá naše... celý příspěvek >
Černání okrajů listů a skvrny, 19.5.2009
Spodní stranu listů jsem stříkal více než pečlivě, použil i smáčedlo-cukr.Není obtížné postříkat dvouletý stromek, který navíc má malé přírůstky.Dle fotek na odkazu na Mendlovu univerzitu by se mohlo ještě jednat o škůdce Bejlomorka hrušnová,... celý příspěvek >
Černání okrajů listů a skvrny, 18.5.2009
Tak vážení... vlnovník to na té hrušce není... neb jsem stříkal jedenkrát dva dny za sebou Omite a nic to nepomohlo, naopak velké dorostlé zelené listy dostaly podivné nahnědlé zbarvení-viz.přesně jako na 1.fotu-Lucasova od Petr Jirgal a malé... celý příspěvek >
Černání okrajů listů a skvrny, 6.5.2009
Jo, ale je tam odkaz na univerzitu, ale tam nejde stejně nic vyhledat, neb jsem nenalezl "vyhledávání"... Ještě by mě zajímalo jaký jde použít postřik TED v tuto roční dobu na uvedené roztoče-vlnovníky, hálčivce... neb jsem všude zatím... celý příspěvek >
Černání okrajů listů a skvrny, 6.5.2009
A propo... četl jsem některé příspěvky u jiných vláken k taky záhadnému kroucení listů hrušky a jejich načervenalému zbarvení jako by je sály mšice, ale žádné tam nejsou... Zdá se tedy i z postřehů jiných pisatelů že se možná jedná o savé roztoče...... celý příspěvek >
Černání okrajů listů a skvrny, 6.5.2009
To samé mám na hrušce, loni sázené.Objevilo se to na ni už loni na jaře..V létě se pak objevily rzivé skvrny rzi hruškové.Letos na jaře už jsem 3 X stříkal Baykorem, ale stejně se po rozpuku pupenů začali ještě nerozvinuté listy kroutit a získávat po... celý příspěvek >
40 let stará nafta, 5.4.2009
Včera jsem naplnil nádržku u své frézy s motorem Lombardini 45 let starou naftou a pěkně si pukala a klapala při rotavátorování políčka. Naftě nic není. Jen se mi zdá víc do červena než současná. Čtyřicet let starý benzín bych také bez obav použil.... celý příspěvek >
Stihl 211 a timerdzik, 29.3.2009
Dekuji za odpoved.Lada
Stihl 211 a timerdzik, 29.3.2009
Dobry den.Mam stihl 211 a chtel bych si k ni poridit timerdzik. Nevim, jestli se tato pila muze k podelnemu rezu pouzit a jestli se na ni da timerdzik upevnit.Predem dekuji Lada.
kvas renklód, 16.3.2009
Ano, je vyborna i s peckama. S pozdravem Lada.
Další diskuze:  11  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika