Příspěvky uživatele - 23.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vilín, 9.1.2012
Mě dokonce vilín již v prosinci odkvetl. Marcela
Floxy, 6.1.2012
Dobrý večer, jejich velikost se nedá odhadnout podle stáří. Když mají optimální podmínky, tak již první rok fantasticky kvetou. Ale jak píší všichni přede mnou "až na ty padlí". Zasázela jsem koupené pěkné rostlinky v květináčích v zahradnictví a... celý příspěvek >
Acer pentaphyllum - kde sehnat?, 6.1.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, tento druh javoru budete asi velmi těžko schánět, nenašla jsem ho ani v seznamu japonských javorů, které jsou v našich zahradách, zámeckých parcích a arboretech.Ale třeba Vám někdo poradí, možná se poptat v zahradnictví. Marcela
Neznámá kytka, 30.12.2011
Podle mě se též jedná o ozdobné zelí či kapustu. Již jsem několik takových kousků dostala v kytici, ale nebyly barvené. V bytě v teple a v případě, že se denně nemění voda je to spíš dar danajský neboť to parádně zapáchá (jako když se kazí právě to... celý příspěvek >
Založení plantáže na vánoční stromky, 15.12.2011
Dobrý večer Michale, sázet budu stromky asi dost blízko sebe, cca 5 metrů, ale právě z důvodu, že je chci opravdu na vánoční stromky. Zasázeny jsme měli i ty již zmiňované tak blízko. Bohužel ty, které již vyrostly se hodně tísní a je to škoda,... celý příspěvek >
Uskladnění křenu, 1.12.2011
2 roky? Marcela
Sušení jablek, 1.12.2011
Dobrý večer, já suším v horkovzdušné troubě. Zvažovala jsem koupi sušičky, ale je to jen další přístroj do domácnosti, který se neužívá moc často, ale jen nárazově.Marcela
Co to je?, 25.10.2011
Je tak pěkná, že je škoda jí tvarovat. Marcela
Skušenosti s křenem?, 25.10.2011
Dobrý večer, klidně křen zasaďte, ale dejte pod něj kámen nebo cihlu, aby Vám kořen sílil a nelezl do hloubky. Marcela
Oplocení zahrady, 31.7.2011
Dobrý večer, nejlépe když si podmínky stavby vyhledáte na internetu, viz. např. Stavba plotu: Co na ni říká stavební zákon? Marcela
Přerostlá tráva kolem domu, 31.7.2011
Dobrý večer, máme Stihl (typ nevím) a řeže i seká všechno. Buď u tohoto křovinořezu máte strunu nebo se dá vyměnit za kotouč (na menší kmínky atd.) a je nezničitelný. Sekáme nejen poměrně velkou zahradu (cca 2000m), ale i rozlehlý pozemek v lese,... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 26.7.2011
Paní Hano, prostě krása. Zaujalo mě hlavně indiánské týpí, které na naší zahradě také "sídlí". K tomu nějaký ten totem atd... Marcela
Zdravi setrna udrzba vody v bazenu, 18.7.2011
Dobrý večer, též mi není jasné co byste si víc představovala poradit. Musíte se prostě pro něco rozhodnout a vyzkoušet to a v případě ne úplně ideálního výsledku to teprve řešit. Přeji Vám krásné koupání a radost z něj. Marcela
Jak na rez hrušnovou?, 18.7.2011
Dobrý večer, záleží na tom, jak moc máte jalovce napadené. Já na nich měla již rezavé gelové tobolky a jalovce mi pomalu usychají. V tomto stádiu se prý již s nimi nedá nic dělat, jen je zlikvidovat, aby se rez neroznášela dál. Vyčetla jsem, že nesmí... celý příspěvek >
Zdravi setrna udrzba vody v bazenu, 11.7.2011
Dobrý večer Kateřino, když chcete mít pěknou a nezávadnou vodu v bazénu, bez nějaké té chemie to jde asi velmi těžko. Bazén máme již léta (cca 35 let) a napouštíme ho vodou z vodovodního řadu, používáme chlorové tablety, občas jedlou rozvařenou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika