Příspěvky uživatele - 101.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nevytáhlý stvol s květy u hyacintu, 27.1.2011
Takže ty, co si koupím v obchodě musím ještě zakrýt, aby se vytáhly nad listy? Jestli to tedy dobře chápu? A ty, co si vypěstuju sama, myslím zasadím na podzim celé do hlíny, tak se mi vytáhnou normálně samy, aniž bych je musela zakrývat? Díky za... celý příspěvek >
Množení tlustice, 26.1.2011
Určitě vydržím, stojí to za to, snažím se je jen rosit, myslím půdu na povrchu, aby to nebylo přemokřené, tak uvidím, jestli se chytnou... Díky za rady
Množení tlustice, 25.1.2011
Dobrý den,   podařilo se mi shodit si doma tlustici a odlomily se mi 3 lístečky. Ráda bych si jí rozmnožila. Koupila jsem si výsevní substrát a kořenový stimulátor, stačí jen zapíchnout do země a dát do pařeniště nebo je potřeba ještě něco... celý příspěvek >
Zaštipování muškátů, 25.1.2011
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na zaštipování malých muškátů. Kdy nejdříve se rostlinky zaštipují? Mám první pár lístků a další roste. Kde přesně se to má zaštípnout, těsně pod lístkem nebo někde uprostřed stonku? Nestane se, že neobroste a... celý příspěvek >
Nevytáhlý stvol s květy u hyacintu, 24.1.2011
Ty cibule byly koupené z obchodu... myslíte, že tam to nezakryly kornoutem? To se mi nezdá... Stalo se mi to asi u 6 z 8 takto koupených hyacintů... Díky za fotky, na podzim, až budu cibulky sázet, zakryji je tedy tím kornoutem a to se musí hned po... celý příspěvek >
Muškáty ze semínek, 17.1.2011
Dobrý den,   ráda bych se zeptala na pěstování muškátů ze semínek. Ta už mi vyklíčila, mají asi 2-3 cm a první pár listů. Chtěla bych se zeptat, kdy se má začít se zaštipováním, aby se rozvětvily a byly pěkné? Nemám s tím zkušenost, budu ráda... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika