Příspěvky uživatele - 7.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Maliny, ostružiny a borůvky mi rostou pokoji, 29.2.2012
Vyhodit je nesmysl. Na vyhození vždy dost času. Normálně to zasaďte a chraňte před mrazem, takže sadit až nebudou hrozit těžké mrazy. Vypučené květy patrně nedozrají, ale sazenice se chytí. Patrně vypučí nové květy a jakási úroda bude už letos u... celý příspěvek >
Orientační test pitné (?) vody doma, 8.2.2012
Myslím Petře 194.224, možná že jsme tím měli začít. Jednoduchým hypermanganovým testem. Nevěděl jsem, že takový test existuje. Není o tom něco víc na netu? Tvůj popis je jen nástin. Těžko lze podle něj pracovat. Že je mikroskopický rozbor vody... celý příspěvek >
Orientační test pitné (?) vody doma, 7.2.2012
Zapomněl jsem dát ten odkaz na specializovaný web o přírodních studánkách, který jsem zmínil v předchozím komentáři. Tak tady je.
Orientační test pitné (?) vody doma, 7.2.2012
Pro Petra L. Ano, takhle jsem naše diskuze myslel. Nediskutovat o tom, jaká je to šílenost, podrobněji zkoumat vlastnosti vody z přírodního pramene. Nediskutovat o tom proč to nejde, nebo abstraktně psát, že je nějaké vybavení drahé. Co to... celý příspěvek >
Orientační test pitné (?) vody doma, 7.2.2012
Pro Mistra Bigga. Mne hned tak něco neurazí, a neurazil jsem se ani tady. Zas nám někdy něco napiš. Z jednoho Tvého komentáře jsem vyrozuměl, že jsi (možná) před padesáti lety, snad kdysi jako absolvent střední školy pracoval v laboratoři na rozbor... celý příspěvek >
Orientační test pitné (?) vody doma, 7.2.2012
Tady se Ti musím omluvit Mistře Bigu. Použil to nějaký Host:  Orientační test pitné (?) vody doma host - xxx.xxx.202.78 (?), 5.2.2012 9:10 Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu) Takhle jednoduché to... celý příspěvek >
Orientační test pitné (?) vody doma, 7.2.2012
Tobě Josefe díky za upozornění. Mistru Biggggovi pro odlehčení na oplátku něco taky. Copak jste se všichni tady zbláznili? Jak jsme mohli vůbec přežít bez vybavení CSI Las Vegas?  Jak to že jsme přežili bez hygienických laboratoří? Jak jsme... celý příspěvek >
Orientační test pitné (?) vody doma, 7.2.2012
Co mám ještě nastudovat? Tady nejde jen o mne. Tady je veřejná diskuze, která má něco řešit. Co neumím já, umí jiní, a pokud mají mít naše diskuze smysl, tak musíme dořešovat problémy, jinak se tu budem pořád jenom dohadovat, jestli je lepší pila... celý příspěvek >
Orientační test pitné (?) vody doma, 7.2.2012
Z toho, co jsem se tu dočetl usuzuji, že udělat orientační test pitné vody v domácích podmínkách JE možno a ne že není. Psal jsem test a nikoli rozbor vody na nějaký certifikát. Potřebuji kvalitní mikroskop, zvětšující 1000x, což je běžně... celý příspěvek >
Orientační test pitné (?) vody doma, 5.2.2012
Jak nákladné zařízení? Například za mikroskop nejsou vyhozené peníze, protože mikroskop po skončení akce mohu nechat děckám. Chodí do školy a třeba je ta biologie chytne, když budou mít vybavení. Když budou mít jen učebnici a protivnou učitelku, bude... celý příspěvek >
Orientační test pitné (?) vody doma, 4.2.2012
Chci se zeptat na Váš názor. Nedaleko mého bydliště je pramen "pitné" vody. Kdysi pro tu vodu chodilo půl dědiny, ale dnes když máme obecní vodovod chlorované pitné vody z kohoutku, nikdo se na tu vodu ani nepodívá. Mně ta voda ale připadá pořád... celý příspěvek >
Lze přenést náletové stromky z lesa na zahradu?, 23.12.2011
Řeší to §20 Lesního zákona. dle odstavce 1c) V lesích je zakázáno vyzvedávat semenačky a sazenice stromů a keřů a lesních dřevin. Dle odst 4.) §20 - vlastník lesa může povolit vyjímku z tohoto zákazu. Takže, nesmí se vykopávat... celý příspěvek >
Předpěstování pórku, 14.12.2011
Proč by nešlo? semínka po jednom do truhlíku,  mezery asi tak 2x2 cm. Později to můžete projednotit a přesázet do dalšího většího truhlíku, potom s většími mezerami, asi tak 5x5 až 10x10 a na jaře na záhonek. Teplota pokojová, nejvhodnější je... celý příspěvek >
Výběr sekery do lesa, 26.8.2011
Na kácení je pila a nikoli sekera. Píšete že máte stromy do 30 cm. průměr a nechcete pilu motorovou. 30 cm zvládne v pohodě klasická obloukovka délky metr. Sekyru potřebujete taky, ale na zasekávání klínu anebo odvětvování, popříadě přibližování... celý příspěvek >
Co dělat proti plzáku španělskému?, 2.4.2011
Byl tu dotaz zdali španělští slimáci nejsou jedlí. Nevím, ještě jsem je nejedl, jen jsem o tom uvažoval. Jelikož nikdo na tuto otázku neodpověděl asi to nikdo nezkoušel, tak připojím pár úvah. Žádný živočich by se neměl jíst bez vykuchání, což u... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika