Příspěvky uživatele - 166.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar 5105, 5.5.2011
Dobrý den, je možné osadit tuto pilu řetězem 3/8 namísto prodavaného osazení.325? Děkuji za odpověď Petr
Protipořezové oblečení, 5.1.2011
Radku, jak jsem výše napsal vaše slova na téhle diskuzi zní, neboť jsou to slova znalého odborníka. S tou bundou od Husqvarna jste mě nepotěšil neboť jsem přepokládal, že bude kvalitní, takže jsem si objednal bundu Arbor 20, k ní pak kalhoty Sip... celý příspěvek >
Protipořezové oblečení, 4.1.2011
Dobrý den Romane, řežu u známého v lese dříví na topení, takže žádná každodenní práce s pilou, ale právě proto, že nejsem žádný dr. voštěp tak bych rád měl maximální ochanu. Byť mám už asi čtvrtou pilu, tak z ní mám pořád velký respekt a to nejen z... celý příspěvek >
Protipořezové oblečení, 3.1.2011
Dobrý den, nemá někdo typ na protiřezné oblečení s vyšší ochranou než stupen 1, tj. do 20 m/s? Mám pocit, že když mám pilu, která má rychlost řetězu 21,4m/s, tak by tento stupeň ochrany nebyl dostačující. Dále jsem se chtěl zeptat jestli někdo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika