Příspěvky uživatele - 184.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podklad pro parkovací místo - kačírek, 30.12.2010
Ahoj ve spolek, stojim pred podobnym problemem - hodlam vybudovat pred domemem parkoviste o rozmerech cca 5x15m, ktere bude slouzit krome parkovani jako odstavna plocha pro vozik, kultivator atd. + napojeni na prijezdovou cestu. Uvazoval jsem o tom,... celý příspěvek >
Larvy chrousta, 26.12.2010
Souhlasím, chroustů je již tak málo, že bych problém neřešil. Na druhou stranu nemusí majitel naříkat :-) Francouzská chroustová polévka z 19. století Na rozpuštěném másle usmažte libru (454 g) chroustů (bez křídel a nožiček), poté je zavařte do... celý příspěvek >
Oranie malotraktorom - obmedzenia, 15.12.2010
Zdravim, nevim jak malotraktorem, ale kultivatorem s pluhem urcite ne. Na podzim jsme takto upravovali cirka 3000m2 plnych naletovych stromu. Puvodne jsem uvazoval, ze bych to mohl zkusit sam za pomoci lehke techniky, ale kdyz jsme vsechno... celý příspěvek >
Bezudrzbovy svah, 15.12.2010
Diky. Materidouska je dobry napad!
Předzahrádka, 15.12.2010
Mame podobne velkou zahradu - dejte sem prosim par fotek (zajimaji me zejmena terenni nerovnosti). Diky M.
Kompletní rekonstrukce zahrady, 15.12.2010 Obsahuje fotku
Z vlastni zkusenosti (3000m2 zanedbane zahrady) doporucuji jednoznacne barg - rozmyslete si, jak chcete aby to vypadalo. Porazte stare a znicene stromy - barg si poradi jak s parezy tak se zarovnanim terenu. Na ty 3000 m tam byl byl bagr 3dny a to se... celý příspěvek >
Zakládám zátiší - co Vy na to?, 15.12.2010
Zdravim, drzim palce ve Vasem usili. Sam resim neco podobneho - kompletni rekonstrukce velmi zanedbane zahrady. Chtel bych se Vas zeptat - jak budete resit ty svahy - terenni vlnky? Travnik? Skalnicky? Diky Martin.
Pařezy, 15.12.2010 Obsahuje fotku
Zdravim, mam dva zarucene zpusoby: Na udrzovane zahrade kam se nedostane tezka technika kacime stromy zasadne tak, ze je dokola obkopeme, presekame koreny a pomoci heveru vyvratime. Stromu nechame i korunou, protoze se pak sam vlastni vahou... celý příspěvek >
Bezudrzbovy svah, 15.12.2010 Obsahuje fotku
Tohle se mi docela libi
Bezudrzbovy svah, 15.12.2010 Obsahuje fotku
Jednodruhovy porost skalniky me prilis nenadchnul...
Bezudrzbovy svah, 15.12.2010 Obsahuje fotku
Pro lepsi predstavu co myslim sem davam nekolik inspiraci z internetu. Skalka - vypada pekne, ale je s ni hodne prace
Bezudrzbovy svah, 14.12.2010 Obsahuje fotku
Zdravim vsechny, nevim, jestli se ptam uplne v te nejspravnejsi sekci, ale snad mi poradite. :) Pred nedavnem jsme koupili dum s velkou zahradou (3000m), na ktere jsme provedli terenni upravy. Zahrada je rozdelena na dve "terasy" s vyskovym... celý příspěvek >
mrkev plná červíků, 7.3.2009
Zdravím, a to mi ta mrkev vyroste pod tou textilií? Nepotřebuje nať nějaký prostor? Neumím si to představit. Prosím o radu. Díky
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika