Příspěvky uživatele - 48.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lištová sekačka - zkušenosti, 15.6.2012
Zdravím, já mám staršího reforma 158 s lištou o záběru 120cm, je to nezmar, Mf 70 a vůbec Vari se s tím nemohou rovnat.Je pravda, že polehlá a prorostlá tráva činí liště problém, ale soused má bubnovku od Dakru a taky dost často couvá .Měl... celý příspěvek >
Sekačka lištová LSE-120 od Vari reform, agria, koppl, 14.5.2012
Vari BDR-1200 jsem v rukou měl, ale jen na vyasfaltované ploše.Dost špatně se s ní manévruje, je moc těžká.Terén mám místy hodně členitý, sulka by mně překážela. 
Sekačka lištová LSE-120 od Vari reform, agria, koppl, 13.5.2012
Koukal jsem na stránky bcs-ferrari.it. Je tam toho nějak hodně - BCS, FERRARI a PASQUALI. Řek bych, že se to liší jen barvou.
Sekačka lištová LSE-120 od Vari reform, agria, koppl, 12.5.2012
Řeším problém jak sekat opravdu vysokou(80cm) trávu, místy už podrostlou a polehlou asi na dvou hektarové louce s části osázenou ovocnými stromy a místy dost podmáčenou.Nyní na tuhle práci používám staráho reforma 158,je to nezmar, ale už má něco za... celý příspěvek >
Český Zetor nebo japonský mikrotraktor, 5.12.2010
Dobrý den, osobně bych šel to zetoru, jak říkal kolega nebude te mít problém z nářadím.Hlavně náhradní díly seženete všude a o opravě ani nemluvím.Hlavně nekupujte traktor od živnostníka co s ním pracoval v lese, ale to už jsou silnější stroje, ale... celý příspěvek >
Fréza sněhová Vari SF-55, 4.12.2010
Myslím si že nezáleží na tom jakou marži ten prodejce ze stroje má, ale jaký je jeho postoj.Vím že mi nikdo nedovolí vytáhnout z protejny stroj abych ho někde prubnul.Já už bych si takove zařízení nekoupil za plnou cenu a jeté, to asi nikdo.Ale jak... celý příspěvek >
Fréza sněhová Vari SF-55, 4.12.2010 Obsahuje fotku
VARI
Fréza sněhová Vari SF-55, 4.12.2010 Obsahuje fotku
ještě jsem porovnal fotky z líšova a vari.Vari má navíc nějakou převodovku nebo pojistku proti přetížení nebo co to je.Ale v textu píší, že ty adaptéry z líšova mají taky pojistku proti přetížení.Tak nevím.
Fréza sněhová Vari SF-55, 4.12.2010
Když jsem v létě chtěl obraceč sena na varinu kontaktoval jsem výrobce Vari, no o předvedení nechtěli ani slyšet.Jak říkám nejedná se mi o předvedení typu nastardovat, zatočit hotovo.Chci to vidět v akci.
Fréza sněhová Vari SF-55, 4.12.2010
Tíky to video jsem viděl, ale realita může být jiná.Když jsem chtěl novou sekačku od Agrie nebyl problém s tím strojem přijet a předvést ho na místě samém.Je fakt že jejích stroj byl úplně v jiné cenové relaci, za ty prachy si jiní koupí raděj osobní... celý příspěvek >
Fréza sněhová Vari SF-55, 4.12.2010
Jde o adaptér od firmy Kovovýroba Líšov pana Kovaříka.Ti prej dělají ty adaptéry pro firmu Vari.Jenže ve Vari za ni chcou kolem17000,-.To už bych asi raději koupil nějakej profi stroj.O prachy mi nejde.Chci něco co opravdu funguje.O té vari uvažuji... celý příspěvek >
Fréza sněhová Vari SF-55, 3.12.2010
Převodovku i motor mám, frézu -adaptér, mám možnost koupit nový za 11600 tak nevím jestli do toho jíd.
Fréza sněhová Vari SF-55, 3.12.2010
Prosím máte někdo zkušenosti s fézou na sníh SF-55 k Vari.Je do pracant nebo jen taková hračička.Děkuji.
Kardanové / Kloubové hřídele, 26.6.2009
U nás se vyrábí kardany v Prostějově
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika