Příspěvky uživatele - 123.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Araucaria araucana (Blahočet čilský) - zazimování, 5.12.2010 Obsahuje fotku
Děkuji za názor a radu... vyvazovat a podpírat jsem to zkoušel, ale větve jsou už moc velký a jdou jednak do fasády ale i nad chodník... a hlavně jakékoliv byť drobné poškození, odřeniny a stromek pustí velké množství mízy... nejvíc mne ale mrzí že... celý příspěvek >
Araucaria araucana (Blahočet čilský) - zazimování, 4.12.2010 Obsahuje fotku
Dobrý večer, reaguji sice až poněkud po delší době... co se týká mého  " stromečku " tak za dobu od minule mám letos další úrodu malých šišek - 8 ks (ty minulé bohužel uzrály, zhnědly a spadly a byly bez semen) a tak možná příště, vyrostl o 2... celý příspěvek >
Réva - poškození listů, 7.6.2010
Révu mám bohužel na chatě, byl jsem tam minulou středu a ničeho jsem si nevšimnul a včera toto...  mám dohromady 14 hlav - každou jinou a je to víceméně na všem.  Nejmín mi připadá napadnutá - GuzalCara a Mramornye... ve středu vložím ještě... celý příspěvek >
Réva - poškození listů, 7.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, mohu Vás požádat o radu co se děje s mojí révou? Za poslední 4 dny se kroutí a schnou konce listů...  Kolem 15.5. jsem ošetřil révu přípravkem Dithiane...
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika