Příspěvky uživatele - 254.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
I-test vertikutátorů, 13.3.2011
Nedávno byl v Blesku i-test ponorných čerpadel, a že neuhádnete která značka to vyhrála
Umělé světlo, 2.12.2010
Pěstitelé konopí používají i větráky, a zvlhčovače vzduchu...
Krmítko pro ptáky v zahradě, 24.11.2010
Vysledoval jsem že když do krmítka nasypu slunečnici, tak do 10min. tam přilítne jedna Síkorka okoukne co jsem jim tam dal odlítne a za chviličku už tam přilítne třeba 10 ptáků najednou. A přitom sypání ještě rozhodim tak hrst až dvě i na zem kolem... celý příspěvek >
Sekačka na 3 ha zahradu, 20.11.2010
Existuje i taženej koš na sběr
Sekačka na 3 ha zahradu, 20.11.2010
Já sito představit umim. Ale tázající uživatel, psal že řešej klasickou sekačku. Já osobně bych bral naty 2-3ha rider s pohonem 4x4 (kvůli zmiňovanym svahům.) a takovej rider tedy aspoň ty dražší už jsou na větší a častější sekání. Navíc je dost... celý příspěvek >
Blecha ze zahrady do bytu?, 19.11.2010
Existujou i levnější varianty než Frontline. a řekl bych že účinkujou mnohdy i dýl. A jeto i lepší než obojek aspoň se nestane žeby se koučka kvůli obojku někde o něco chytla. A nejlepší jeto aplikovat po koupely zvířete až srst oschne (při mytí... celý příspěvek >
Sekačka na 3 ha zahradu, 19.11.2010
A co třeba: Husqvarna W 53 CS Jedná se o profesionální sekačku s pojezdem Výkon: 4.4kW/6.0 koní šířka sekání 53cm výška sekání : 20-90mm objem koše 80 L hmotnost 57kg objem pal.nádrže 2 L A má dokonce tlakové mazání motoru (kvůli svahům)
Odvětrání studny, 24.8.2010
Odvětrávání by mělo bejt určitě aby seto pak nezachovalo jako když z krabičky od fruka vysaješ vzduch - neboli po chvilce už pak nemůžeš dál nasávat (vzduch). U studny byto byla voda. Pokuď máš na studni (navrchu) klasický betonový půlkruhy, tak je... celý příspěvek >
Savo a vícesložkové tablety?, 8.7.2010
Dřív jsme také používaly chlorové tablety (ty velké) vzaly jsme 1,5L PET lahev u hrdla jsme ji nařízly aby šla dát tableta dovnitř, a pak ještě jsme udělali pár malých řezů (kvůli vodě a chloru). Jen občas se muselo z flašky odlejt voda, protože po... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika