Příspěvky uživatele - 223.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prasklá skla po zimě ve skleníku, 24.2.2011
Mohu potvrdit také spravujeme rozbitá skla přímo na sklenících čirým silikonem. Je to rychlé, levné,spolehlivé a trvalé.Musí být teplo a sucho, aby nebyla skla mokrá.
Přepichování levandule, 24.2.2011
To už můžete přepíchat.Jen optarně s kořeny, aby se moc neporušily. Jinak mám zkušenost, že se Levanduli moc v malých kontejnerech nelíbí, Lépe roste, ostatně jako většina rostlin, ve volné zemi.
Jaký dlouho kvetoucí keř před dům?, 17.2.2011
"Něký dlohokvetoucí keř" To je právě v našich podmínkách trochu problém.V tropech kvetou a plodí rostliny stále.U nás musí přežít mrazy a sychravé počasí. Já bych paní doporučil Chaenomeles /Kdoulovec/.Jen dodám, že květy vyráží až na... celý příspěvek >
Přidání matky do oddělku, 16.2.2011
Samotná matička nepřežije.To je nemožné.Minimálně kolem matky je neustálá suita několika dělnic, které o ni stále pečují.Krmí ji, čístí,zatímco ona se věnuje jen kladení vajíček.Doporučuji včel. literaturu.
Žloutnající listy amarylis, 15.2.2011
Ještě dodám, že pokud se stále zalévá, tak rostou jen listy a nekvete.
Žloutnající listy amarylis, 15.2.2011
Nejsíš prostě zatahuje.Hvězdník na zimu dejte do chladnější místnosti a nechte ho zatáhnout.Někam na skříň atd. Celou zimu nezalévat. Na jaře ho dejte do teplé místnosti a na světlo (na okno). Stále nezalévat.Až se začne objevovat poupě a povyleze... celý příspěvek >
Legální znečištění zahrady, 21.1.2011
Pokud jste nepodepsal povolení k honitbě na svých pozemcích, tak tam myslivci nemají co dělat. K tomu musí mít Vaše svolení. Nejlepší je, pokud to lze, pozemek pozemek prostě oplotit a pak, podel zákona, smí cizí osoba vstoupit na... celý příspěvek >
Dřevo na uzení, 14.12.2010
Ačkoliv nejsem žádný znalec uzení ani nemám udírnu, přispěji také s něčím. Jako kluk si pamatuji na zabijačky, které jsme pravidelně každý rok dělali.Pak děda nakládalm maso a nějaké době ho vezl na kárce do sousední vesnice k řezníkovi na... celý příspěvek >
Hnojenie liesky, 12.12.2010
Máme letité lísky a také neplodí.Máme dokonce hned u nich postavené úly.Včely sbírají brzy na jaře pyl z jehněd a kvůli tomu tam lísky nechávám stát.Jinak plody bych spočítal na prstech jedné ruky.Letos v létě se vylíhlo tolik Nosatců, že... celý příspěvek >
Kam dát rybičky, 29.11.2010
Mám zkušenost, že pokud ho jen pomalu čeří, tak při velkých dlouhodobých mrazech zamrzne.Je to možná k nevíře, ale zamrzne.
Kam dát rybičky, 25.11.2010
Někde jsem to tu už uváděl.Nad nejhlubším místem jezírka nechte po celou zimu puštěné jezírkové čerpadýlko(vodotrysk).Stačí úplně obyčejné za pár korun.Koncovku na rozstřikování odděláte a necháte jen volnou trubičku či nějakou upravíte tak (do... celý příspěvek >
Mohou dospělé krůty zmoknout, 22.11.2010
Já si jen dovolím poznamenat jednu s zkušenost s krůty mimo dotaz.Je potřeba si dát pozor, abyste na zahradě (ve výběhu) nenechali nějaký nepořádek ve formě třeba kuliček od polystyrenu, nebo,jako se před časem stalo nám, rozsypanou starou folii... celý příspěvek >
Smrky blízko u sebe, 19.11.2010
Víte já si musím taky poradit s ledas čím co tu zanechali lidé přede mnou. A to jim to nemám vůbec za zlé! Spíše naopak.  Ti lidé co přijdou po mě si určitě poradí.Zase tak moc bych je nepodceňoval.To je taková, jak bych to... celý příspěvek >
Smrky blízko u sebe, 19.11.2010
To záleží na tom, co se Vám líbí.jak uvádí příspěvek výše.Rozhodně nedoporučuji řezat ve třech metrech jak uvádíte.Smrky se na to vůbec nehodí.Buď nechat růst, nebo porazit.Záleží jak máte velkou tu zahradu, kde ty smrky stojí a co se zahradou... celý příspěvek >
Sekačka na 3 ha zahradu, 16.11.2010
Zadavatele nematu, protože jako příslušenství k traktoru rotačka znamená bubnovka.Rotační sekačka, myšleno jako domácí na trávníky, s ramenem se dvěma noži je v případě mnou zmiňovaného příslušenství k traktoru, právě mulčovák.Pro úplnost... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika