Příspěvky uživatele - 223.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 30.8.2011
Jen doplním.Ten rýč Fiskars ty tři ary rytí rozhodně vydrží.Vydrží toho mnohem víc.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 30.8.2011
Musím se smát této diskuzi.Rýt tři ary rýčem je teda pro nějakého vášnivce, ale budiž.taky se to dá. My používáme Fiskars a je jednoznačně nejlepší.Pro profi použití je bezkonkurenční.Nevím o lepším a to jsme vyzkoušeli všelijaké.Jednak je lehký,... celý příspěvek >
Ježek - co dělat, aby k nám přestal v noci chodit, 29.8.2011
Kde máte přes noc pejska? My máme fenku salašáka na chodbě u nás doma na staré matračce. Ježci, kočky,atd. v noci chodí venku pořád a ona neštěkne a neštěkne. :) Spí jako zabitá.Někdy si říkám, že kdyby k nám přišli zloději tak zůstane v póze... celý příspěvek >
Jak přemístit včely, 15.8.2011
Večer po západu slunce.Nejlépe když už je prostě tma a všechny létavky jsou doma.Ucpat něčím česno, případně očka a přemístit.Na místě pak hned ucpávky vyndat a nechat je být.Druhý den se budou sice vracet na původní místo, ale později se... celý příspěvek >
Jak se jmenuje?, 12.8.2011
No to jo pane Josefe, ale ta paní najde na internetu podle slova "Katalpa" to co chce.Já myslím, že si poradí a v zahradnictví jí poradí rovněž. Paní to zřejmě někde viděla a líbí se jí to.Nakonec proč ne.Teď je to poměrně taková "novinka",takže mi... celý příspěvek >
Jak se jmenuje?, 12.8.2011
No je jich víc, ale paní měla určitě na mysli Katalpu. O zahradnickém "kacířství" nic nevím.Jak se to projevuje, prosím pěkně, pane Josefe? :D
Jak se jmenuje?, 11.8.2011
Katalpa lat.Catalpa
Thuja - smaragd, 15.7.2011
No jo. :D Co je to tedy za "závadu" na té thuji na obrázku? Sucho po zimě to asi nebude.:D O permanetní bažině tady mluvíte Vy já o ničem takovém nepsal.(Sice zeravy v přírodě rostou v bahnitých a vlhkých půdách kolem řek a srovnávat je s... celý příspěvek >
Thuja - smaragd, 15.7.2011
To může být přistydlé od letošních pozdních mrazů na jaře.Jinak thuje zalévejte v případě suchého období.Tu nepřelejete.Přihnojovat Cereritem.
Začátečník a kvokající slepice, 6.7.2011
Acylpiin a penicilin cpát kvookajícím slepicím je blbost.
Vistarie, 5.7.2011
Potvrzuji rovněž. přes všechna složitá doporučení, stačí stříhat Wistarii jak uzáte za vhodné.Nám léta nekvetla.Jednou jsem se na jaře namíchnul a celou jsem ji ořezal a zredukoval. To jaro bohatě vykvetla. Domnívám se, že je ze své domoviny navyklá... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 29.6.2011
Může argumentovat tím, že přesunout včelstva je teď problém, protože se létavky budou vracet na původní místo.Pak se s ním jedině domluvit, že tak učiní na příští rok v předjaří.Nemůže ale chovat včely tak aby nadmíru obtěžovaly druhé.
Jak se zbavit včel?, 29.6.2011
Rozhodně přesunout na vzdálenější místo, protože se pohybujete příliš blízko jejich hnízd(úlů). V současné době je kolem poledne vysoká aktivita tubců, kteří létají z úlů a zase se vrací jak je zrovna napadne.Včely je tolerují, ale jsou nervoznější z... celý příspěvek >
Živý plot z levandule, 29.6.2011
Levandule je nenáročná, tedy Lavandula angustifolia, a snáší i chudší půdy.Stačí jí obyčejná hrabanka (ne kyselá). Nesnáší trvale zamokřenou zem a stín. Jinak já ji mám 50 cm od sebe. Já bych to moc neřešil, ona je fakt vděčná a houževnatá... celý příspěvek >
Sousedské vztahy a včela, 27.6.2011
Cituji paní Mgr. J.Machovou z čas. "Včelařství"  6/2011: " Včela není zvíře, které lze v pohybu omezit a které lze individuálně rozlišit. Nálet včel je považován za emisi stejně jako kouř, hluk,vibrace, zápach.Náš právní řád... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika