Příspěvky uživatele - 103.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč nenesou, 2.1.2012
Dobrý den, chyba nikde není a odpověď je jednoduchá, píšete, že máte mladé slepičky, nebojte slepičky se roznesou později, prostě některá je "dospělá"  dřív a ta už nese a jiná později. Já také když kupuji nové slepičky (všechny jsou stejně... celý příspěvek >
Dixired, Fenix , 15.7.2011
Jak Vám zavidím. Já mám harbinger 3 roky a skoro všechny plody byly napadeny plísní. Nestříkala jsem proti monilii a vše jsem vyhodila. L.
Úhyn krůt, 4.6.2011
Dobrý den, mohla by to být černohlavost, je to pro krůty nebezpečné. Vyhledejte veterináře na nic nečekejte, je potřeba zahájit léčbu. Může to být samozřejmě něco jiného a s tím vám pomůže jedině veterinář. Já také kupuji krůty z velkochovu a ihned... celý příspěvek >
Slepice stále kvokají, 30.5.2011
Někdy se to takto vyvrbí. Chce to trpělivost. Někdo by za kvočnu dal nevím co a jinému kvokají jako o závod. Právě jsem také odkvokával 3. Já to řeším tak, že když začnou vysedávat v hnízdech tak je zavřu do králíkárny pěkně na samotku a nechám je... celý příspěvek >
Slepice nesnáší, 30.5.2011
Odpověděl jste si více méně sám, začala přepeřovat. No a tím pádem místo do vajec jde energie do tvorby nového peří a proto nenese. Pavel
Slepice - kde se prodávají?, 12.4.2011
Dobrý den, zkuste třeba trhy v Kolíně Štítarech. Konají se každou neděli od 6 hodin. Myslím, že si určitě vyberete. Také tam jezdím. Pavel od Havlíčkova Brodu
Slepice, 31.3.2011
Dobrý den, dejte jim čas. Ony se rozkoukají a postupně vylezou ven samy. Případně je zkuste z kurníku jemně vyhnat, obvykle se ihned vrátí. Takto opakujte a ony na to příjdou samy. Přeji mnoho úspěchů v chovu. Pavel
Spomalenie rastu, 27.12.2010
 Vážený pane, každý druh jabloně má jistou specifiku růstu, něco roste na M9 slaběji něco naopak silněji   a jde jen o to, jaký způsob pěstování používáte, tedy zda štíhlá vřetena, solax, nebo něco jiného, nebo necháváte přirozeně růst.... celý příspěvek >
Aprimira, 1.11.2010
V minulém týdnu jsem dovezl z Fytosu, cena cca 200 Kč, na první pohled se jeví jako slivoň - stromek, mají je připraveny na pěstování vřeten s dostatečným počtem bočních větviček, dotazem na odborníka - prodavače, nechutnal, plody neviděl, od... celý příspěvek >
Biogolden, 29.10.2010
Odrůdu mám na 8 leté stromku na podnoži M26, letos překrásně vybarvené, když jsem je tam nechal do 15.10. - takže bych to viděl spíše na teplejší polohy, okolo 450 m chuťově nic moc a už jsem vážně uvažoval o přeroubování či vykopání, nakyslou chuť... celý příspěvek >
Jabloň Red Winter - zná ji někdo?, 29.10.2010 Obsahuje fotku
Výstava Zahrada Vysočiny Žirovnice 2010 - velmi pohledné jablko  
Odrody - identifikácia, 20.10.2010
nyní jsem narazil na prakticky totožný obrázek, jako je na obr.2, tekže opravuji:1 Lucasova, 2.  Bohemika
Odrůda Admirál, 19.10.2010 Obsahuje fotku
Určitě nebyl, s p. Kumštou jsme diskutovali v Žirovnici, kde po nějaké době vystavoval na Zahradě Vysočiny a měl zde všechny odrůdy schválené i celou řadu novošlechtění, z nichž se celá řada jeví velmi nadějně. Viz Foto. v tomto týdnu jsem... celý příspěvek >
Odrody - identifikácia, 18.10.2010
můj typ 1. Lucasova, 2. Erika ?? , ale bez bližších údajů je to jak sázková kancelář
Odrody - identifikácia, 18.10.2010 Obsahuje fotku
Myslí, že amfora ne - ta vypadá takto :
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika