Příspěvky uživatele - 223.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koňský hnůj, 29.2.2012
Buď zapravit hned do půdy a nebo nechat zkompostovat. Nevím co je na tom k mudrování.
Muchovník Lamarckův, 27.1.2012
Jen dodám, že muchovník se nechá zapěstovat jako stromek cíleně, tedy s jedním kmenem.
Rakytník - za jak dlouho bude první úroda?, 25.1.2012
Rakytníky jsou naprosto nenáročné keře na složení půdy.Jen bych si dovolil připomenout, že je není nutné hnojit dusíkem, protože si dusík keř "vyrábí" sám.Na to pozor, protože by se mohly "spálit". Jinak plody jsou poměrně kyselé.Žádná lahůdka to... celý příspěvek >
Termín výsadby česneku, 19.1.2012
Vůbec jste nesázela brzo.Je to akorát.Nenechte se vyhecovat.Nechá se sázet i v listopadu, ale už je u toho zima .V prosinci je podle mne zbytečně dlouho. My sázíme česnek každoročně na prodej.Pěstujeme ho ve velkém už 30let. Je nereálné čekat na... celý příspěvek >
Termín výsadby česneku, 16.1.2012
Já nechápu proboha, proč to sázíte až v prosinci.Sázíme už v říjnu a neleze nám nic (300m.n.m). Zajímalo by mě, zda vám takto pozdě nasázený česnek neraší tou teplou zimou jen ze stroužků(není zakořenělý). Jinak vás mohu uklidnit, ten česnek to... celý příspěvek >
Muchovník Lamarckův, 16.12.2011
To víte, že se mu přihnojení bude líbit. Ještě aby nadával. :))) Jinak Muchovníky je vhodné stříhat podobně jako rybíz, pokud chcete, aby dobře plodily.Prostříhat tedy tak jednu třetinu větví až u země a tím keřík omladíte.Po čase staré keře totiž... celý příspěvek >
Kolik slepic na kohouta?, 15.12.2011
Ale klidně si pořiďte kohouta.Hybrid nehybrid. To víte, že se Vám některá slípka dá do kvokání.Pokud chcete zkusit kuřátka a nejde Vám o čisté plemeno, tak to tak to neřešte.Je dojemné vidět s jakou pěčlivostí a obětavostí se kvočna o své "dětičky"... celý příspěvek >
Thuja smaragd - každý rok jedna uschne, 22.11.2011
Jen dodám, že na té fotce jsou "chycené" všechny. Vypadá to na houbu, ale může jít i o postřik jak zde zmiňují ostatní.Byly by ale v tom případě spíše popálené větve od sousedů.Pokud se mulčují rostliny, tak už se musí mulčovat stále, protože koření... celý příspěvek >
Sbírat nebo mulčovat?, 10.11.2011
Dovolím si nesouhlasit. Tlením trávy vzniká humus a přes proces amonifikace, nitrifikace je součástí koloběhu dusíku v půdě, který je v ní mimochodem velice pohyblivý.Zetlelá nastýlka se stává součásti půdy.Mimo to se tlením do plochy vyplaví mnoho... celý příspěvek >
Jak se zbavit přesličky, 19.10.2011
Ještě dodám, že monokultura přesličky může signalizovat určité specifické složení půdy. Většinou bývá příliš zhutnělá, vlhká,nebo s vysokou hladinou spodní vody a spíše kyselejší.Může rovněž signalizovat nedostatek vápníku v půdě.
Jak se zbavit přesličky, 19.10.2011
Tak to myslíte špatně.Přesličku ručně nevyplejete. Zkuste to a uvidíte.Koření velice hluboko a urputně se drží.Jediné čeho dosáhnete že přetrhnete oddenek a že povrch zbavíte nadzemní části.Po čase vyrazí z toho samého oddenku znovu.
Narašený česnek, 17.10.2011
Nepopálíte nic. Můžete použít Rovral a třeba i Lignohumát jako růstový stimulátor. To že má nasazené či nemá nasazené kořínky vůbec neřešte.Prostě ho teď nasázejte.Rozhoduje kvalita půdy v závislosti na počasí.Pokud máte těžší půdy, doporučil bych... celý příspěvek >
Vánoční smrček, 29.9.2011
Tak Smrk pichlavý Vám těch 30 metrů klidně udělá.Řekl bych tak za 50, 60 let. :D
Ryby trhají lekníny, 26.9.2011
Když nevlastníte jezírko, tak nereagujte.Rybník či řeka je trochu odlišné prostředí od umělé tůňky z folie. Já mám karásky v jezírku už léta a žádné neštěstí mi nepůsobí.Přes den většinou pospávají pod listy leknínů a jinaklzbavují vodu komářích... celý příspěvek >
Co je to za keř,strom?, 13.9.2011
Ano je to Jíva.Podle květů je to pak buď samec či samice.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika