Příspěvky uživatele - 147.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihnu ještě založit zahradu?, 25.9.2010
V případě příznivého počasí udělejte zemních prací co nejvíce, na to nepotřebujete radu. Sázet prostokořenné sazenice lze na podzim a zjara, kontejnerované po celý rok, pokud není půda zmrzlá. Vyjímka je u broskvoní.
Tlak pro závlahu, 24.9.2010
Nejen tlakova ztrata, ale i energie v proudici kapaline. F=m x V
Kdy zasadit cibuloviny do kvetinacove misy?, 23.9.2010
Doporučuje se osázené nádoby založit buď do pařeniště, nebo do jámy a zasypat listím. Chránit před myšema.
Trvanlivé jmenovky s odrůdami, 18.9.2010
Řekl bych, že na povětrnosti opravdu nejdéle - 3 roky a více vydržel ten speciální fix. Tužka venku sejde za dva, max. tři roky.
Trvanlivé jmenovky s odrůdami, 17.9.2010
Dobrý je hliníkový plech, nebo fólie z pvc. Popsat se dá fixou, kdysi se vyráběla speciální černá pro zahrádkáře a ta opravdu držela.
Kompoty, 16.9.2010
Podle mne výroba domácích kompotů má smysl pro to, že si vyrobím svůj výrobek s jistotou původu a kvalitou, případně zpracuji přebytky. Je zbytečným plýtváním toho nahroutit víc, než se spotřebuje za rok. Pak kvalita rapidně klesá. Proč bych měl... celý příspěvek >
Muškatelka a krvavka, 16.9.2010
Pokud začínáte, prostě budete muset něco zasadit a pak zhodnotit výsledek. Zkušenostmi pak upřesníte další postup. Některé rady k výsadbám ovocných stromů najdete zde na fóru.  Shodou okolností mám zahradu také v 550 metrech a tu... celý příspěvek >
Muškatelka a krvavka, 16.9.2010
Vždyť to tam máte napsané, sklidit  dříve, než je ovoce plně vyzrálé. Na začátku zralosti. nedá se přesně určit kdy, je to závislé na poloze a odrůdě ovoce.
Strupovitost jabloní - mám stromky zlikvidovat?, 10.9.2010
Reagoval jsem na původní, první.
Co je to za houbu?, 5.9.2010
Protože až vyroste, bude smrdět jak shnilé maso a to tak, že strašlivě.
Stavba zdi ke skleníku, 5.9.2010
V tak slabé zdi by asi měly být pilíře. Domluvte se se stavařem, poradí.
Plevel pod plotem, 3.9.2010
Traplast.
Je kroucená vrba jedovatá?, 1.9.2010
Kůra vrb obsahuje salicyl (aspirin), jinak nevím o jedovatosti.
Modrý prach, 29.8.2010
Osobně nic nesnáším víc, než šmolku ve vápně. Časem z nátěru vystoupí modré fleky a ty už nikdo nikdy nezabílí.
Jakou meruňku na Táborsko?, 29.8.2010
Zdravím vespolek. Prosím, doporučte, pokud možno ze zkušenosti, vhodnou ordůdu meruňky do Sezimova Ústí, asi 400 mnm, písčitá popelovitá suchá půda. Bergeron tam je, roste, ale plodí nepoživatelné nedozrávající zaschlé plody.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika