Příspěvky uživatele - 127.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr motorové pily, 9.12.2010
Pokud chcete řezat a né pižlat nebo čekat na servis navštivte autorizovaného prodejce kterékoli značky a nechte si stroj doporučit. Co je lepší? Obě jsou naprd, obě jsou z bláta. Co by jste čekal za ty peníze?
Sekačka na 3 ha zahradu, 9.12.2010
Hmmm. My doporučujeme traktory Hsq/Jons na rovné udržované pozemky, pokud někdo chce sekat kopce, svahy, nebo neudržovaná pole tak AGS. S hydropřevodovkami Hsq ani Jonse zatím problémy nebyly, ale musím uznat že letmý pohled na převodovku mě zrovna... celý příspěvek >
Zakrývání hyacintů, 21.10.2010
Dobrý den, v jednom článku jsem se dočetla, že zasazené cibulky hyacintů se mají zakrývat do doby, než listy nebo stvol dosáhnou určité výšky. Až pak se mohou odkrýt a dát do tepla, aby vykvetly... Můžu se zeptat, co je na tom pravdy a zda je to... celý příspěvek >
Borovice - škůdce nebo parazit?, 28.5.2010
Dobrý den, já to mám na borovičce "draculus", tak jsem jí postříkala při likvidaci mšice na modřínku - sumition super + hořká sůl, zatím to vypadá stejně, ale nezdá se mi, že by to postupovalo. Dám vědět tak za měsíc.
Rajče orange, 15.5.2010
Jsou výborná.Pěstuji je asi 4 roky jako tyčková račata.Chuťově připomínají meruňku a pomeranč, jsou spíše dužnatá a sladkokyselá.Řadím je k nejlepším odrůdám.Plody mají až 750 g.Odrůdu jsem získal od kamarádky a neznám její přesný název.Pokud máte... celý příspěvek >
Jakou houbu na zničení pařezu ořešáku?, 29.4.2010
Já bych to viděla na hlívu ústřičnou, budu jí nyní také očkovat. Shiitake je problematické na přezimování /tedy silnější mrazy/, ale hlíva je fajn, prorustání netrvá tak dlouho a sklízíte pak několik let. Sadba vyjde na nějakých 100kč, lepší je... celý příspěvek >
Jaký živý plot, 29.4.2010
Taky je takový ten štětinatec, co poroste plot hodně rychle a plody jsou bodlinaté "okurky" s hnědými velkými semeny uvnitř. Kvítky příjemně voní. Ale správný název by tu poradil určitě někdo jiný.
Ako a kedy strihat zivy plot z ihlicnanu, 29.4.2010
Pokud se do toho pustíte v nejbližší době, myslím, že to zvládnou, v lesních školkách se teď přesazovaly i větší smrčky. Je potřeba připravit si předem jamky na sázení, pak postupně opatrně vyrývat a hned přesadit, před zasypáním zeminou důkladně... celý příspěvek >
Katalpa - olistění?, 7.4.2010
Zdravím, i nám letošní zimu katalpy přečkaly, pokud si nejste jistá, škrábněte nehtem do kůry, tedy jen lehce, není potřeba servat kus stromu, jen se dostat pod kůru, pokud je to tam zelené, je vše v pořádku. Faktem je, že u vrcholu může být část... celý příspěvek >
Jedná se o tis?, 7.4.2010 Obsahuje fotku
Mohu se zeptat na Váš názor, zda je na snímku semenáč tisu? Děkuji.
Rezaveni smrcku, 7.4.2010
Zdravím, já při výsadbě jehličnanů kompost nepoužívám, ale záleží, co vše do kompostu dáváte. Rozhodně nic nezkazíte, když jí nyní vykopete a přesadíte, kupte raději rašelinu, namíchejte jí do zeminy, kterou tam máte na zahradě a uvidíte. Aplikujte... celý příspěvek >
Borovice Pinie, 23.3.2010
S pinií venku jsem to již vzdala, i když v Praze vím o 2 kusech, které normálně rostou, byly vypestovány ze semen. Rozhodně zkuste škrábnout do kůry, kde to pod ní bude hnědé, je špatné, tak ty větvě ostříhejte, kde bude pod kůrou zelená, to nechte... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika