Příspěvky uživatele - 143.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ještěrka obecná, 3.7.2012
Myslíte, že je fakt zlikvidoval krtek?. Nezdá se mi to, krtek je hmyzožravec a že by sežral ještěrku... ale biolog nejsem, takže:,,kdo ví?" A nemáte tam kočky? Ať už vaše, či sousedů... Kočky mi vylikvidovali ještěrky i užovky Jo... celý příspěvek >
Jak pak se jmenuje tato trvalka?, 1.7.2012
Tady se mi nabízí napsat:,,pane Josefe, i vy jeden..." Hlavně jsem čekala, co písnete, jestli je to správně a Vy tohle?! Hned jsem si to kontrolovala:,,proboha, že já blbka tam napsala jitrnice"!??
Světlušky 2012, 1.7.2012
Jééé, u vás prší...?! Upřímně závidím... U nás už dva dny výheň a i to je slabé slovo, na to, co tu je - 38st a pochybuju, že kapne Na procházku s pejsama, jsem šla skoro v 19.30h, většinu kolem potoka a i tak jsme málem... celý příspěvek >
Jak pak se jmenuje tato trvalka?, 1.7.2012
Řekla bych, že jirnice - Polemonium caeruleum. Ale mám ji teprve měsíc, objednala jsem si červenolistou odrůdu a kvést jsem ji zatím ještě neviděla
Světlušky 2012, 29.6.2012
Tak poprvé letos... jsem měla možnost a čas, sledovat světlušky První mi ohlásil manžel, cca 21.30, kdy byl se psem před barákem u potoka a hlásil, že v tmavém houští je jich plno Tak jsem se konečně odlepila ze záhonu a šla se projít v... celý příspěvek >
Kroton, 29.6.2012
No tak to budou červci. Na ně tuším účinkují i takové ty tyčinky do půdy... od Substral??
Copak je to za keřík, 26.6.2012
Azalka. Doporučuji pořádně zamulčovat alspoň 10cm vrstvou rašeliny a kůrou.
Žlutá květina, 25.6.2012
Ano, máte pravdu - nocenka je úplně jiná rostlina... Ne, já tenhle druh pupalky v zahradě nemám, mám nižší a měla jsem růžovou, ale ta mi bohužel tuto zimu vymrzla Kolem téhle pupalky, co jste sem dal, jsem zrovna včera šla na prochajdě se psy,... celý příspěvek >
Žlutá květina, 25.6.2012
 Oenothera biennis - pupalka dvouletá
Změna zahrady, 18.6.2012
Podzim-jaro. Koncem léta zrušit nepotřebné, ponavážet zeminu, zorat (zrýt) na jaře pak vysázet nové výsadby.
Kdo určí názvy rostlin?, 18.6.2012
Tak já když jsem pak viděla ten příspěvek s fotkou rozrazilu, jsem si přestala být jistá, jelikož jsem si myslela, že v tom květenství bude přeci jen větší rozdíl na první pohled. Doma mám nízký červený, ten dlouholistý modrý a teďka mi přišel... celý příspěvek >
Kdo určí názvy rostlin?, 17.6.2012
Ne, ne, dovolím si nesouhlasit To bílé je také šalvěj -  tuhle mám doma a zrovna kvete...
Kdo určí názvy rostlin?, 9.6.2012
Myslím, že stachys grandiflora - čistec velkokvětý. Mě ale tak bohatě nekvete
Rukola, kam na ňu?, 5.6.2012
Hmmm, rukolu od Sema jsem vysadila a byla jsem zklamaná, protože vypadala i chutnala jinak, než jsem zvyklá z marketu... právě Listy poměrně velké, trochu chlupaté, ožrali mi ji dřepčíci a hlavně mi teda strašně brzo vyhnala do... celý příspěvek >
Mulč a žížaly, 5.6.2012
Tak já mám zkušenost úpně jinou... mám hnusnou slínovici a jelikož dva měsíce nepršelo, je už i ona suchá na prach Žížaly se v ní prakticky nevyskytují - ani ve vlhké(to je lepidlo a neprorazily by to ) s vyjímkou květinových záhonů, které... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika