Příspěvky uživatele - 143.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč umírají malá kuřátka, 4.5.2012
Já nevím, kuřátka jsme mívali, ale teda vyléhlá od kvočny. První byla sama a až se vyléhla všechna, dala se k nim i kvočna. Není jim spíš horko? I když píšete, že se mají kam odklidit... 25st a infrazářič se mi zdá i dost...
Je už nějaká náhrada za Dursban?, 18.4.2012
Doufám, že si neotrávím půl zahrady, ale budu to muset zkusit Dneska jsem čistila záhon dlužich a začíná být už zase podežraný... a bergénie jsou už v pr... skoro všechny Nevíte, jesli by tohle pomohlo i na larvy, které se mi vžírají např.do... celý příspěvek >
Rada z časopisu - mísy pod stromy, 15.4.2012
Obětovala bych poslední zbyteček nevímčeho - jen kdyby to,,chtělo!" zmoknout Bohužel u nás ani kapka a podle radarů ani výhledově
Rakytník, 15.4.2012
Taky ho nemám dlouho a teda ani moc zkušeností... ale máte pravdu - výmladkuje od kořenů. Zatím dělám pokus, mám tři - zapěstované spíš na stromky, aby se právě dali obséct sekačkou a uvidím, jestli to dlouhodobě pomůže. Jinak jedině dát kořenovou... celý příspěvek >
Rašelina, 14.4.2012
Pane Miloši, můžu se zeptat, kolik Vás ten kvádr stál. Nabízela mi ho vloni místní zahradnice stím, že je to výhodné, ale když jsem ho pak chtěla už ho neměla. Na cenu jsem se tedy nezeptala. Jen by mne to zajímalo, kolik to cca stojí. Musím obnovit... celý příspěvek >
Housenky v půdě, 14.4.2012
Bylo to jen,,těsně vedle" Koukala jsem (mám tyhle potvory taky) a jsou to pravděpodobně tiplice
Stálé kňučení, 13.4.2012
No, tak pokud vyloučíte, že by pejsu mohlo něco bolet a kvílí jen proto, že se bojí, že ho opustíte, obrnila bych se trpělivostí a přestala na to reagovat. S pejskem si pohrát a pomazlit se jen ve chvílích, kdy nekňučí. Rozhodně ho nehýčkat v době,... celý příspěvek >
Stálé kňučení, 11.4.2012
Co znamená,,psíka"? Kolik je mu? Je to dospělé zvíře, nebo štěndo?
Pustoryl, 10.4.2012
Ořešákem to nebude, protože ve svém okolí znám dva keře pustorylů (teda kvetoucí keře) a oba jsou vysazené pod ořešáky. Teda nevím, co vás všechny vede, sázet keře (u kterých chci květy) do stínu pod ořechale asi to tím tedy nebude. Já osobně bych... celý příspěvek >
Je už nějaká náhrada za Dursban?, 10.4.2012
Děkuju za rady, prostuduju návody a něco z toho použiju. ,,Na stránce Vyhledávání v registru přípravků zadejte do kolonky škodlivý organismus " - no jo, jenže copak já poznám, co to je? To bych musela být entomolog Prostě nějaká tlustá... celý příspěvek >
Rostliny pohlcující pachy, 6.4.2012
Ptám se pro kamarádku: existují nějaké rostliny, které se dají využít jako pohlcovač (přerážeč ) pachů? Jde jí o odclonění výběhu pro slepice a sama tvrdí, že se k tomuto účelu úspěšně využívají thůje, ale ty zase nechce... takže je i něco... celý příspěvek >
Sázení nově koupených keřů, 5.4.2012
Paní Lída má pravdu, stejně tak tazatelka. Mě vysazovali zahradu zahradníci a ti se opravdu neobtěžovali kořenové baly rozvolňovat u ničeho... jen to,,prali" do země. Po třech letech živoření jak kytek, tak keřů, jsem to začala postupně vykopávat s... celý příspěvek >
Je už nějaká náhrada za Dursban?, 1.4.2012
Vloni jsem ho sháněla po internetových obchodech a už byl stažený, hledat v Kauflandu mne ani nenapadlo... ale už asi taky nebude. Je nějaká náhrada???
Dřevitá pivoňka - škůdce, 1.4.2012
Nevíte prosím někdo, co použít za - asi postřik? na larvy nevím čeho uvnitř dřevin. Nějaký přípravek, který rostlina vstřebá tak, že je pro škůdce celá jedovatá (i to dřevo uvnitř) Bóže, zase chemie
Rostliny výrazně potlačující plevele, 26.3.2012
Mateřídouška by se mi líbila, ale myslíte Lído, že to s plevely vybojuje? Floxy jsou hustější, ty by mohly... asi vyzkouším zasadit od všeho a uvidím jak jim to půjde Představovala jsem si kytky s většímy listy třeba... ale ty zase nesnesou ten... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika