Příspěvky uživatele - 130.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uskladnění sekačky přes zimu, 24.10.2010
Mám otázku co říkáte na použití M6A/AD do 4t sekačky na mazání motoru, místo značkových drahých olejů?
Zkušenosti s pilami Hecht, 24.10.2010
Taky se musím připojit ke zkušenosti s Hecht řetězem, dal sem mu už několikrát pořádně zabrat a nepraskl
Zkušenosti s pilami Hecht, 4.10.2010
Zdravím, já sem seřízení po záběhu u svý 946 řešil, a rozhodně doporučuji, moje zkušenost je, že mi to ve Wercu udělali na počkání, trvalo to asi 10min.,servisák mi sdělil, že se již trochu začala přetáčet, tak to sešteloval a pilka zas jede
Pila Hecht 945 nebo Raptor 243, 3.10.2010
Nedávno jsem byl ve Wercu a tam měli vedle sebe Hecht 945 a Raptor 945,jediný rozdíl byl v názvu pily, takže je to spíš o tom komu se líbí jeden nebo druhý název pily :)
Zkušenosti s pilami Hecht, 29.9.2010
Máte někdo praxi s řetězy Hecht? ve Wercu mi tvrdili, že je kvalitní, i když stojí 250,- ve srovnání s Oregonem, který je v současnosti prodáván v setu s pilami.A ještě jaký 2T olej používáte?Já již delší dobu jedu na Hq Low smoke.
Zkušenosti s pilami Hecht, 21.8.2010
Zdravím, jsem zatím spokojeným majitelem Hecht 946 teprve půl roku,(už sem s ní nařezal 20m3) a zajímá mě zda tu má někdo zkušenosti s životností a poruchovostí pil týhle "značky"
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika