Příspěvky uživatele - 132.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl024 přidání mazání lišty, 19.2.2018
Stihl 024 je moc šikovná pilka.  Možná by pomohl méně hustý olej. Já přes zimu používám hydrauliku.
Husqarna 455e, 7.10.2010
V žádném případě bych toto jiskření nepodceňoval a měl bych při práci s takto jiskřící pilou u sebe alespoň kbelík s vodou na uhašení případného požáru.  Michal
MS170, 3.10.2010
Také se divím, proč Stihl vyrábí profi řadu, když MS 170 pořeže stovky a možná tisíce kubíků tvrdého dřeva.  Michal
Jakou barvu pouzit na spodni cast sekacky, 1.8.2010
Nejvíce vydrží modrá barva, té se nejde tak snadno zbavit.
Prodejci stihl, 20.3.2010
Tak to jste zapřísáhlý antihusqvarnista. Stačilo jen aby Vám dali zařezat s Stihl 180 a byla ruka v rukávě.Doporučuji sundat klapky z očí.  S pozdravem Michal
Prodejci stihl, 20.3.2010
Proč pořád podstrkujete tesařům MS 180. Já osobně znám tesařů kolegů asi dvacet a většina používá lehké profesionální pily a né hobby šudlátka jako je MS 180 nebo 170. Jde hodně i o prestiž, přece pila je součástí image každého řemeslníka a pořádný... celý příspěvek >
Olej do motoru B S, 4.3.2010
Motor Tatry-815 je vzduchem chlazený čtyřtakt a motor na Liazu zase vodou chlazený čtyřtakt. Pro oba automobily je určen olej Mogul DT, dokonce je to napsáno na etiketě.Nevím jaký je rozdíl v provozní teplotě těchto motorů ale výrobce se zřejmě... celý příspěvek >
Olej do motoru B S, 4.3.2010
Domníváte se, že motory SV pracují v jiném teplotním režimu než motory OHV a OHC?  Michal
Olej do motoru B S, 4.3.2010
I ten nejhorší z nejhorších olejů je lepší než žádný. Michal
Stihl 023, 8.2.2010
Tchán používá na dotahování víček hasák nebo sikovky?   Michal
Motorová pila Oleo-mac, 7.2.2010
Pracovat s pilou Oleo -mac, znamená naprosté společenské znemožnění se mezi řemeslníky.Koupit takovej klunt, tak snad nemůžu ani do naší hospody.  Michal
Problém motor Tera, 30.1.2010
I já jsem měl problém s jakoby bezdůvodným chcípáním motoru Jikov, kvůli kterému jsem musel vyměnit plastovou nádrž staršího provedení, která měla víčko plnícího hrdla na způsob, jaký je na chladiči u auta.Kovové packy tohoto uzávěru při každém... celý příspěvek >
Pílenie ladu motorovou pilou, 28.1.2010
Jednou jsem viděl v televizi záběry z povodní, kde potapěči odstraňovali zaseklé kuláče u nějakého mostu.Na tuto práci používali řetězové pily na stlačený plyn, které řežou i pod vodou. S takovým nádobíčkem by šel řezat led i zespodu, samozřejmě s... celý příspěvek >
Pílenie ladu motorovou pilou, 27.1.2010
Je to velice nebezpečná činnost hlavně pro ty nebohé ryby, které jsou tímto vystavovány risiku kontaktu s ponořeným řetězem motorové pily, následnému zranění, nebo dokonce uhynutí.  Michal
Stenson 5200, 26.1.2010
356 xp přece vůbec neexistuje, tak ji pán nemůže mít. No a že by se spletl hrdý vlastník špičkovéhu modelu357xp v označení svého stroje je zvláštní.  Michal
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika