Příspěvky uživatele - 70.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako odplašiť lastovičky (vlašťovky)?, 8.6.2007
Prodavaji se ve stavebnich materialech na to zvlast draty. Prilepi se to do rohu a vypada to jakoby jehly ktery po 5 centimetrech vykoukali ze zdi. To pomuze navzdy.
Jak chemicky likvidovat kopřivy a přitom neškodit včelám, 18.5.2007
Nemyslím, že pani vidí kopřivo jako medonosní když ho chce zlikvidovat. Kopřivo se dá prostě odstříhnout a po nějaké době ustupuje. Když jsem si pořídil pozemek a šel na urbanizaci jsem vytahl rukou kořeny. To se vytáhne po metrech... celý příspěvek >
Vrba, 17.5.2007
Dobrý den, pro rychlý růst a pro schopnost dobře zafizovat kořením systémem svahovitý terén přemýšlím nad tím jestli by nebylo možné používat vrbu pro živý plot. Měl jsem známýho co měl k sousedu "dřevenou zeď" z vrb. Asi se sázely... celý příspěvek >
Živý plot z růži, 16.5.2007
Děkuji za radu, jen, šípek najdu snad všude v okoli ale nevíte náhodou kde bych získal tu R. rugozu? Měli jsme je na Kampusu ale když teď jsem na výletě se psy je níkde nevidím. Seznamoval a googloval jsem po ni - ale nic. Váš nápad se mi libí,... celý příspěvek >
Živý plot z růži, 15.5.2007
Dobrý den, mám za stodolou pás tak asi 2m do kraje pozemku. Rostou mi tam bezinky a různe spíše divoké ovoce. Chybí mi tam plot a kvůli charakteru této části zahrady bych tam rád vypestoval plot z růži (šípku). Máte někdo s něčím takovým... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika