Příspěvky uživatele - 165.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olivovník ze semen, 1.1.2011
Děkuji za reakci, ale chtěl bych vědět, jak trvá, než vyklíčí, a potom jak právě rychle roste oliva, tzn. kolik cm jsou roční přírůstky, mně nejde o plodnost, ale o vzhled rostliny a šířku kmene. Vašek
Elektrická versus benzinová pila, 23.9.2010
Jen doplním že nejmenší v současné době používaný řetěz je 3/8" 1.1, o trochu větší velikostí zubu a šířky drážky v liště 3/8" 1.3 to je nejpoužívanější hobby řetěz, pak je "farmářský" řetěz.325" v rozměrech 1.3 a 1.5mm ty je... celý příspěvek >
Jaká pila, 23.9.2010
Klidně 236. Pokud těch klacků nebude každý den Tatra...
Oleo-mac není na prd, 23.9.2010
Nebo vysokootáčkový italský V2. Ta kanonáda z výfuků je balada, stejně jako v autě benzínová řadová šestka... Ale z toho prdění křováků OM je na nic
Oleo-mac není na prd, 23.9.2010
Mno, tak k tomu bych řekl asi toto. V dekádách cca po 3 až pěti letech se setkávám jak se někteří zákazníci přelévají od Husqvarny ke Stihlu a nazpět. Ono to s čím zrovna dělají je štve a hledají na tom chyby, pak si koupí konkurenci a ta je proti... celý příspěvek >
Gardena 32 E Powermax - Al-ko Comfort 34 E?, 23.9.2010
Ohnuté rotory sem řešil za 10let asi třikrát, ale i to tu bylo jinak bych je nezmiňoval. Samozřejmě plastový unašeč toho pobere mnoho i nůž, ale ne vždycky všechno. S převíjením motorů nemáme dobré zkušenosti- zřejmě nesprávně provedeno, nikdy moc... celý příspěvek >
Stiga Turbo 53S nebo Jonsered 2152 CMDA, 23.9.2010
Mariny se bát nemusíte, Hechtů ano. Prodává je stejná společnost a tyto dva výrobky (pila Hecht z číny a sekačka Marina z itálie) mají spolu společnou pouze tu pitomou nálepku na šasi sekačky. Taky první když nám přijde na obchod sekačka Marina v... celý příspěvek >
Jaký traktor, 23.9.2010
K MTF: první na co se mě zákazníci ptají je jak dlouho jim bude traktor stát v servisu. Jejich sousedi nebo známí kteří mají stroje z MTF uvádějí u Ostravského MTF i dva měsíce v sezoně a to včetně fotbalových hřišť!!! To mají hrát v trávě po pás?... celý příspěvek >
Jaký traktor, 23.9.2010
AGS doporučuje do motoru orig. Briggsácký olej. Pro celoroční provoz je doporučený olej 10w40 nebo 5w40, u kterého se ale může projevit zvětšená spotřeba oleje. Osobně používám do motoru traktoru odnova olej 5w40 GOLD od EXELu. Máme tento olej ve... celý příspěvek >
Stiga Turbo 53S nebo Jonsered 2152 CMDA, 23.9.2010
Záleží co chcete se sekačkou dělat. Jonsered skvěle mulčuje, ale hůř sbírá trávu do koše. Dá se to jednoduše vyřešit výměnou nože za sběrací a sběr se o dost zlepší. Vario pojezd je paráda a kdo si na něj zvykne nechce už jinak. Stigu neznám, ale... celý příspěvek >
Vysoká spotřeba struny pomoc, 23.9.2010
Přesně tak. Motor se enormně přehříval až se teplem začala deformovat horní část nádrže (ta je umístěna pod motorem). o velmi často se zadírajících motorech ani mluvit netřeba. Pak se ze dvou poničených křováků skládal jeden protože oprava obou dvou... celý příspěvek >
Motorová pila Berlan, 19.9.2010
Dobrý den.S výrobky firmy Berlan mám jen dobré zkušenosti a jen mohu doporučit. Pila od Berlan mám cca týden a za tu dobu pořezán 12 metrů palivového dřeva o průměru 40cm a bez problémů a to jsem jí nešetřil a po zkušenostech s reklamací u Berlan a... celý příspěvek >
Prosím o určení dřeviny - choroba, 17.7.2010
Mnohokrát Vám děkuji za rychlou odpověď!! Caragana - nějaké obrázky jsem pohledala na internetu a vypadá to opravdu na toto. Zahradu máme třetím rokem, problémy zatím žádné nebyly, tak je zkušeností stále málo... S padlím si snad poradím.... celý příspěvek >
Lze roubovat hrušeň na jabloň?, 7.4.2010
Lze roubovat hrušeň na jabloń a naopak? Mate to nekdo vyzkousené? Pepa
Automatické čerpadlo pro zavlažování z nádrže na dešťovou vodu, 5.4.2010
Dobrý den, prolezl jsem plno zdejších diskuzí, bohužel žádná z nich 100% neseděla na můj problém. Nezastavěný pozemek je cca 500 m2. Těsně pod povrchem máme 8kubíkovou podzemní betonovou nádrž na dešťovou vodu (průměr 2,5 metru, výška cca 2... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika