Příspěvky uživatele - 165.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Traktor (mini) pro drobného zemědělce - poradíte?, 20.2.2009
Dobrý den,  jednak ta cena je určitě za traktor bez kabiny a nevím ani o tom, že by maďarský dovozce kabinu nabízel.  Dnes jsem byl jedním zákazníkem upozorněn na Váš příspěvek v této diskuzi. Traktor, který je na obrázku je FS254 s... celý příspěvek >
Jakou převodovku má CubCadet 1023?, 13.2.2009
Každý prodejce vychvaluje zboží, které prodává. Mi např. jeden říkal, že Viking už používá k pohonu sekacího ústrojí kloubový hřídel. Pak se tady na fóru jeden účastník na to ptal a vyklubal se z něho prodejce. Dneska je taková unifikace dílů, že... celý příspěvek >
Motory ZongShen, 7.2.2009
Máte někdo nějaké zkušenosti s provozem motoru ZongShen?
Zahradní traktor na 1,5 ha, 31.1.2009
Informaci o kloubovém hřídeli u traktorků Viking mám od prodejce v Těrlicku - Pěgřimek, kde jsem se byl podívat v 08/2008 na travní traktorky. Říkal mi, že převod klínovými řemeny z důvodu poruchovosti opustili v modelech od roku 2008. Měl jsem... celý příspěvek >
Motor Briggs, 4.6.2008
Děkuji moc za vyčerpávající odpověď.  Sekačku jsme koupili jako starší a chtěli jsme mít jistotu (samolepka na víčku už není).
Objednávka od Starkla, 8.11.2007
Máte a nemáte pravdu. Pochopitelně spousta lidí sedí v práci na internetu, brouzdá si, ale na dodavatele je nesmírně přísná:) Starkl je prostě zásilková firma se všemi klady i zápory. Některé věci jsou tam výhodné, dobré, něco se tam kupovat... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika