Příspěvky uživatele - 43.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trvanlivé jmenovky s odrůdami, 17.9.2010
Az bude nekdo vyhazovat zaluzie nastrihejte je na potrebnou velikost - neznicitelne visacky.
Lignohumát, 8.9.2010
Muzete popsat postup pripravy vyluhu? Dekuji.
Procisteni pudy pred zalozenim zahrady - travniku. Jak?, 21.4.2010
Prujezd jen 90cm - Vari ci Teru tam dostanu.
Mohou to slepice zrat?, 19.4.2010
Tchan chova slepice na vajicka. Kdyz zabiji kraliky, tak vnitrnosti a kozky nahaze na hnuj a slepice se hned na to sleti. Nevadi to necemu? Mohou zrat slepice tyto vnitrnosti? Dekuji.
Procisteni pudy pred zalozenim zahrady - travniku. Jak?, 12.4.2010
Dokoncili jsme stavbu a chceme vycisti zahradu - pudu. Udelal jsem pruzkum zahrady 18x12m na par mistech. Sem tam kameni, sklo a jine drobnosti. Velmi rad bych prokatroval celou zahradu. Poradite postup. V soucasne dobe je zatravnena - malo plevele,... celý příspěvek >
Vzdálenost u ptačího zobu, 23.3.2010
Doufam, ze Vam to pomuze: "My sadili podzim 07. Rozpon 30cm. Zastrihl jsem koreny i vetvicky na konecnych cca 15-20cm. Hnojim 1x14 dnu Kristalonem na okrasne dreviny a pozdeji Kristalon podzim. Strihal jsem kazdou vetvicku vzdy za tretim listkem z... celý příspěvek >
Rajče na sušení, 18.3.2010
Prosim, muzete dat sve vyzkousene recepty na uchovani rajcat, jak v oleji, tak suseni i jine? Dekuji!
Rotavator Robix, 16.11.2009
Tak jsem pri praci zjistil, ze je praskle vicko od nadrze benzinu. Nevite o nekom, kdo dodava nahradni dily na tento stroj?  Na netu jsem nic nenasel. Nebo o nejake vhdone nahrade? Nadrz je jina jak u babety, tam je bajonet a zde je zavit.... celý příspěvek >
Rotavator Robix, 4.11.2009
Tak muj problem s motorem je vyresen. Jelikoz se jedna o motor z Babety, tak nejjednodussi vec byla, zanest jej do opravny motorek.  Ted startuje na druhe ci treti zatahnuti. A cena? 100Kc za serizeni karbce.
Rotavator Robix, 29.10.2009
Nejsem registrovan, tak nemuzu vlozit fotky. Dejte mejl a poslu Vam foto. Jinak jedna se o rozpulenou "obruc" s drazkou. Tu nasadite na lemy spodku a vrsku a stahnete dvema imbusy, ktere jsou na te "obruci".
Rotavator Robix, 23.10.2009
Tak tchan ma uplne stejny problem. Nejde nastartovat. Svicka jiskru haze a po vysroubovani je totalne mokra.  Jak se ma tento stroj DHA008 spravne startovat? Pri startovani ma byt ta klapka (kdyz se odpoji filtr od karbce) otevrena ci zavrena?... celý příspěvek >
Vlašské ořechy, 5.10.2009
A nejakou fintu na odstraneni slupek nemate?
Řízkování ptačího zobu, 23.9.2009
No, muj syn vzdy kdyz striham plot, vezme par vetvicek a zapichne je do zeme. Uspesnost zakoreneni je 99%. Zadne slozitosti kolem toho nedelame.
Citronová tráva, voní v bytě?, 14.9.2009
Kdy se ma schovat citronova trava? Ostrihate ji kompletne nebo ji nechate nejake listy? Minuly rok jsme ji uplne ostrihali a druhy rok uz nerostla - zaschla (3ks). Tento rok mame znovu 3ks, tak at nam vydrzi do pristiho roku.
Skleník z polykarbonátu, 18.8.2009
Vidim, ze tu jsou odbornici na sklo i polykarbonaty. Co je tedy lepsi pouzit na zakryti solarniho kolektoru? Dekuji.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika