Příspěvky uživatele - 105.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oleo-mac není na prd, 3.10.2010
Z celého příspěvku jsem nabyl opravdu veliký zájem poznat Vaši zahradu. Jde mi především o tu Vaši vzrostlou trávu. Zajímalo by mě, co je to za druh který dorůstá takové výšky. Některé luční traviny, které znám, dorůstají i 120cm, ale ne 170cm a... celý příspěvek >
Je už vhodná doba na verikulaci?, 3.9.2010
Vím co tím myslím. Rotovátor v žádném případě půdu neprořezává, ale využívá efektivnějšího způsobu prokypření půdy a to jejím obracením.  U trávníku tento postup není možné použít bez toho, aby nedošlo k jeho devastaci. Netvrdím že nedochází při... celý příspěvek >
Je už vhodná doba na verikulaci?, 2.9.2010
 Pokud si koupíte provzdušňovač, jedná se většinou o válec s drátky, které trávu pročešou, a tak zbaví trávník nečistot. Vertikutator má nože, ty zasahují do půdy a slouží k její nakypření.
Výběr zahradního traktoru, 21.6.2010
Hluk kosa dělá a to i přesto, že píší, že ty jejich mají velice tichý chod. Na můj vkus je to docela randál, ale nevím. Co do decibelů, to nemám prozkoumané a také nemám srovnání hluku s ostatními traktory se stejnou motorizací při zapnuté kose.... celý příspěvek >
Výběr zahradního traktoru, 21.6.2010
Traktory v ČR prodává i servisuje agrotis, akorát pod značkou echotrak vyrábí to přímo countax a je to úplně to samí.
Výběr zahradního traktoru, 13.6.2010
Se servisem jistě máte pravdu a pokud se mountfield nerozhodne do své nabídky traktory opět zařadit nebo je nezačne distribuovat někdo jiný dojde potom na dobu kdy nebude jiná možnost než si nechat potřebné díly posílat. Systém sběru trávy u countaxu... celý příspěvek >
Výběr zahradního traktoru, 13.6.2010
Pokud vím, servis dělá obecně ještě pořád mountfield.  Pravidelné údržby mi udělají v každém servise, kde jsou schopni servisovat motory honda a BS. Já osobně, pokud by bylo v budoucnu nutné něco "vysypaného a specifického" koupit,... celý příspěvek >
Výběr zahradního traktoru, 13.6.2010
Také vlastním countax A2050 HE a mohu jen doporučit. Díky aktivnímu sběrači trávy pokosíte a sezbíráte i opravdu hodně vysokou trávu. Navíc můžete zapnout sběr trávy a kosu mít vypnutou. Často tak čistím trávník od pecek, listí a častečne i mechu co... celý příspěvek >
Dosetí travního semene, odplevelení a jiné, 11.4.2010
To co tu popisujete je spravný postup pro založení nového trávníku, nicméně tazatel nejspíše nechtěl zničit starou trávu, ale chtěl ji pouze zahustit. V takovém případě je lépe použít selektivního herbicidu na dvouděložní rostliny. Trávu potom není... celý příspěvek >
Traktor alebo rider, 11.4.2010
Rozhodně nemluví o dokonalém angličáku, ale o trávníku, který chci užívat. U mulče bude vždy docházet bez ohledu na intenzitu seče a zda pršelo,  k ukládnání kousíčků trávy na porvchu trávníku. Mulčovaná tráva bude vždy (pokud je živá)... celý příspěvek >
Sekačka Honda, 4.4.2010
Já jsem vůči sedmileté záruce velice skeptický, nevztahuje se téměř na nic. Téměř každá vada je brána jako opotřebení, proto bych si od této záruky vůbec nic nesliboval.
Traktor alebo rider, 4.4.2010
Aby jste zistil co je lepší, musí te si nejdříve utřídit vaše požadavky. Souhlasil bych s panem ip 29.6, že riedery mají lepší manévrovací schopnosti a trávu dříve posekají než ji přejedou. Traktory mají zase možnost sběru posekané trávy do koše, což... celý příspěvek >
Sekačka Honda, 3.4.2010
Záleží co očekáváte, porovnáváte-li hodnoty co nejvíc funkcí za co nejméně peněz, potom jistě máte pravdu. Pokud chcete dlouhou životnost, a ta si myslím je u hondy neodiskutovatelná, potom koupí hondy neuděláte chybu.  Mě osobně přijde fukce... celý příspěvek >
Chci si koupit sekačku, prosím poraďte, 4.3.2010
Ja bych se naopak sekaček husqvarna zastal. Vlastním 4 roky model R 152 SVH Swivel s motorem honda. Na sekačce mi nic neodešlo ani neupadlo. Měl jsem sice jednu havárku, která byla způsobena mou nepozorností, kdy se kosa zasavila o kovovou tyč... celý příspěvek >
Založení trávníku, 14.2.2010
Děkuji mnohokrát za odpověď. Když to půjde, určitě mu tu pořádnou závlahu dopřeju :-) Hlavně, když poroste do krásna.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika