Příspěvky uživatele - 149.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Avokádo, 15.6.2013
Že by houba či plíseň?
Motorová pila Oleo-mac, 31.8.2010
Mám tohoto macka od roku 1997, po sedmi letech seřízený volnoběh a směs, pouze výměna strun a broušení kotouče, kvalitní vazelína do převodu náhonu hlavy pravidelně doplňovaná, kvalitní olej do kvalitního paliva, spotřeba nízká, žádná... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 31.8.2010
A proč kupujete použité pily s pouze půlroční zárukou? Zákonná záruka na nové zboží je dva roky...
Motorová pila Oleo-mac, 31.8.2010
Myslíte čínská pila, že? Hecht bývala německá značka...
Motorová pila Oleo-mac, 31.8.2010
Vy jste expert na materiál a zpracování motorů a pohyblivých součástí dolmarských pil? Asi ne, jinak byste se u některých typů dost divil...
Sekačky od Mountfieldu, 10.5.2009
Vážený, bez argumentů jste právem za tažné zvířes rohy. Křovinořey OM mám 12 let, v servisu pouze jednou a omylem (pootočený šroub bohatosti směsi). Promitivní sekačku od Stigy mám deset let, vyměnil jsem jen plasty, konečně odcházejí šrouby u... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika