Příspěvky uživatele - 38.139

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
jakou zeminu?, 4.6.2007
este som nasla - ak by ta skvira bola medzi domom a chodnickom, dalo by sa vysekat z chodnicku taky polobluk a do neho nieco zasadit. Skuste sa pozriet na http://www.fassadengruen.de/uw/kletterpflanzen/uw/kletterhortensie/kletterhortensie.htm su tam... celý příspěvek >
popínavá hortensie v květináči, 4.6.2007
Kletterhortensie Kletterhortensien wachsen in der Jugend nur zögerlich, später jedoch zählen sie zu den schnellwachsenden Kletterpflanzen, die ohne weiteres 10-12 Meter erreichen können. Sie bilden Haftwurzeln aus, mit denen sie sich selbst halten... celý příspěvek >
Listnatý živý plot, 4.6.2007
nejsem si jista, ale mam dojem, ze ligustrum roste mnohem rychleji a taky vyzaduje jiny strih. - myslim casteji nez berberis, tak aby jste si nepridelala praci, budete strihat kazdy druhy kerik?...ale odbornik nejsem, to jen laicka uvaha
hlohyně šarlatová, 4.6.2007
myslim ze sa jedna o :skusim cesky - strupovitost jablecnou - rastliny su z rovnakej celade, takze pripravky budu rovnake, ako sa pouzivaju pri jablkach.petra
Množení vajgélie, 4.6.2007
tiez mi bolo po strihu luto vyhodit vetvicky, tak som ich dala do zavaracej flasky do vody bez stimulatora a asi po mesiaci (treba trpezlivost) vyliezli korienky. Ide o Weigela florida, ine druhy som neskusala. Vetvicky ale musia byt hrube aspon ako... celý příspěvek >
anglické růže, 4.6.2007
dobry den, momentalne som v nemecku pri Hamburgu, z Ciech to nie je tak daleko ako do Anglie, prave tu kvitnu ruze a su nadherne. Krasne rozarium je Uetersen - severozapadne od Hamburgu a v tejto oblasti tiez Pinneberg - ruze od Tantau a do tretice... celý příspěvek >
Kdy strihat pnouci ruzi, 4.6.2007
dobry den, nechcem vam pokazit radost z ruze, ale nekupili ste krikovu ruzu namiesto popinavej? pokial vyvazujete, ruza by mala rast do vysky...niekedy sa stane, ze sa v zahradnictve/ supermarkete pomiesaju oznacenia a zamena je na svete
Růže Rambler, 4.6.2007
dobry den, skuste sa pozriet na www.Rosenhof-Schultheis.de tam som videla presne taku ruzu ako sa vam paci - patri medzi moderne ramblery , vola sa Super Dorothy - opakuje kvitnutie a ma drobne plne ruzove kvety. Alebo skuste pozriet ruzu Rosenhof... celý příspěvek >
jakou zeminu?, 4.6.2007
dobry den prajem, dovolim si reagovat na vas dotaz, mali sme podobny problem s nevyuzitym miestom pri dome - chalupe. Suhlasim plne s panom Vyslouzilom, do skary - pokial je v omietke, by som ziadne dreviny nesadila, brectan moze dokonca sam... celý příspěvek >
Přísavník na balkoně, 4.6.2007
ahoj do ciech! myslim, ze prisavnik nema ziadne zvlastne naroky na podmienky, pokial viem, rastie aj na balkone:-) Len musite vediet, ze sa popina len v zavislosti od velkosti kvetinaca tj. cim vacsia nadoba, tym dlhsia rastlina:-) Myslim, ze vhodne... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika