Příspěvky uživatele - 196.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rezistenty a strupovitost, 7.6.2007
Neřekl bych, že je to až tak hrozné. Zahájil jsem diskusi o nebezpečí strupovitosti na rezistentech jako člověk, který v jejich význam a trvalý účinek nevěří. Po vašich dotazech jsem problém prostudoval a dosti pozměnil svůj názor. Optimistický jsem... celý příspěvek >
Rezistenty a strupovitost, 5.6.2007
Pokusil jsem se zjistit více o problematice výskytu strupovitosti rezistentních odrůd. Následující informace jsou stručným výcucem z vědeckých prací, které jsem našel na internetu. Pro zájemce o vlastní prozkoumání vyhledavač YAHOO klíč slova scab... celý příspěvek >
čistecké lahůdkové, 4.6.2007
Všechny starší odrůdy odolné proti strupovitosti mají odolnost podmíněnou souborem genů tj multigenní. Např  Booskopské, James Grieve, Kidds Orange, Lord Lambourne, Matčino, Auralia, Hájkova muškátová, Mio. (koneckonců vlastně všechny ale... celý příspěvek >
Honeycrisp, 3.6.2007
Podle zpráv na internetu je odrůda Honeycrisp nyní jednoznačně nejoblíbenější novou odrůdou v USA. Při degustacích se umísťuje stále na předních místech (většinou první) a zjevně chutná i lidem kteří jablka z obchodu nemusí a favorizují starší... celý příspěvek >
muj chutovy zebricek, 3.6.2007
Mě chutná nejvíc Zvonkové. Dalšími favority jsou Red Melba, Lord Lambourne, Signe Tillich!, Mc Intosh, Spartan, Coxova, Kidds Orange,Gascogneiho šarlatové, Grávštýnské, Matčino, Bláhova oranžová reneta. Rubín byl pro mě zklamáním, stejně jako většina... celý příspěvek >
špendlíky, 1.6.2007
Stromky Katalánského špendlíku je možné koupit v Baumgartner Bauschule poblíž Pasova.Internetová adresa je baumgartner-baumschulen.de. Pěstují velký sortiment hlavně starších odrůd jabloní, hrušní a švestek. Lubor Dušek
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika