Příspěvky uživatele - 62.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pestovani korunky, 24.5.2010
Prave z toho zlateho deste dle meho nazoru pujde udelat nejsnaze. Uz jsem to nekolikrat videl, slo mnohdy o stare kere, a vypadalo to skvele. Navic bych to rad strihal do koule..musim si nejak hrat, zahradu mam na odreagovani po praci hlavou. Kminek... celý příspěvek >
Pestovani korunky, 24.5.2010
Rad bych na zahradce mel v travniku ruzne "stromecky", tedy rostliny na kminku. Zasadil jsem pred par lety japonsky javor a odrezaval mu vsechny bocni vyhony, takze nyni ma korunku az v 1m (ale je to takove steblo pridelane k tycce). Stejne... celý příspěvek >
Kdo pozná tento keř, 24.5.2010
Velmi dobre se mnozi, jen zapichnete vetvicku do zeme a pristi rok se muzete tesit z nove rostlinky.
Množení tújí, 23.5.2010
Ano, jde to presne jak rikate. Nejlepsich vysledku jsem dosahl na jare, dulezite je aby uriznuta vetvicka nebyla uplne tenoucka a je dulezite z ni ostrihat hodne zelenho, aby tolik nevyparovala. Doporucuje se odtrhnout s patkou, ale urcite to jde i... celý příspěvek >
Břečťan - rád by se plazil po zemi, ale na fasádu nechce, 17.5.2010
Zacal jsem tuto diskusi, tak bych asi mel napsat sve postrehy po nejakem roce. Tedy: jeden z brectanu se vzpamatoval a krasne zacal rust po fasade, dela mi velkou radost :-). Vsechno je mnozene ze stejne materske rostliny, predpokladam, ze jednou se... celý příspěvek >
Kdy poprve zastrihnout Thuje Smaragd, 6.4.2010
Spicku strihejte az dorostou do vysky jakou chcete, ze stran to delejte stejne - jakmile doroste kam potrebujete, vezmete nuzky a smik. Thuje se potom krasne zahusti. Pokud strihnete spicku, jeden terminal nahradi nekolik a dle meho nazoru ta thuje... celý příspěvek >
Muzu hnojit Thuje hnojivem Horka sul?, 2.4.2010
Muzete mi nekdo prozradit jaka koncentrace je mozna na postrik na zelene? Mam pocit ze redim moc, ze strachu abych je nespalil. Nikde jsem se to nedocetl. A to same mne zajima s postrikem "Krystalon Start", co si jete mohu dovolit? ... celý příspěvek >
Thuje Brabant, 24.3.2010
Strihat, hnojit idealne postrikem, prislusny krystalon nebo jine rozpustne hnojivo primo na list.
Hnojivo - thuje smaragd, 24.3.2010
Thuje hnojim postrikem, krystalon start a podobne. Rostou opravdu bajecne. Po hnojeni budou urcite dobre rust, ale houstnout ne. Zhoustnou jakmile je zacnete strihat. Strihejte asi klidne uz pri takove velikosti, ale ne spicku - jen do stran.
Jak množit thuje, 24.3.2010
Pridavam se k tomuto nazoru, delam to podobne. Ani se o ne nijak zvlast nestarejte, nasazejte jich vice, sice neco asi zajde, ale je to relativne bezpracne. Letos jsem takhle zasazel ulamane vetvicky z jalovcu, ktere poskodil snih. Verim tomu, ze... celý příspěvek >
Réva k pergole, 21.3.2010
Mne z toho vyberu take moc veselo neni, ale je to jedina dostupna vec online. Doporucite-li nejakou kvalitni skolku v lokalitach, ktere jsem uvedl, rad ji navstivim. Potreboval bych tam toho ale poridit co nejvice. Zatim vsechna mensi zahradnictvi... celý příspěvek >
Réva k pergole, 20.3.2010
Budu tento rok stavet pergolu cca 7x5m - 2,5m vyska. Bude to takova uplne obycejna z fosen, chci ji nechat porust revou, tedy zadne zastreseni nebo plne steny. Cilem je, aby castecne kryla pred slunickem a produkovala neco uzitecneho (vino). Lokalita... celý příspěvek >
Kdy zasadit smrk z kontejnerku po vánocích ven?, 20.3.2010
Ano, take jsem pred nekolika lety omylem koupil v jednom supermarketu smrcek v kvetinaci, ktery nemel naprosto zadne koreny, pochopitelne odesel hned po vanocich. Nicmene meli jsme jednu zimu take trosku lepsi smrcek, ktery ale prilis nesnasel... celý příspěvek >
Polámané tůje, 6.2.2010
To mate jeste dobre.. me spadla hora snehu ze strechy na cca 1,5m vysoke jalovce. Zustala videt jen spicka, zbytek je ulamany, atd. Ale k otazkam: poridte si takovy ten dlouhy rezac na zive ploty, tim se thuje take pekne zahusti, tzn. neni uplne... celý příspěvek >
Rozmnožení břečťanu, 22.1.2010
Ano, bude vam strechu zvedat, bude tam zatekat, atd... urcite mu zabrante aby se dostal do strechy.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika