Příspěvky uživatele - 62.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Usychání tůjí, 13.8.2009
Dle meho nazoru toto nejsou thuje, ale cyprisky. Nejsem ale profik, tak se mozna pletu ;-). Cyprisky jsou mnohem narocnejsi, kdyz si poridite Thuja occ. 'Smaragd' nebo neco podobneho, tak to budete mit snazsi. Nebo co takhle tis? Jalovec?
Zastrihnutie vrskov thuji, 25.7.2009
Urcite ano, ve skolkach to bezne delaji -riznou vrcholek ve vysce treba 1m a prodavaji po roce hezky husty ker/strom. Ja si myslim, ze je lepsi mit jen jeden terminal, takze po zastrihnuti bych eliminoval v dalsich letech vsechny ostatni do vysky... celý příspěvek >
Copak je to za odrůdu?, 23.7.2009
Jsem amater, ale k teckam: nehnojil jste na list? Pritelkyne hnojila a zrejme dala vetsi koncenctraci, take mame podobne tecky. Tecky jsou jen tam, kam dosahla s postrikovacem.
Padlí, 23.7.2009
Mohl byste mi padli vyfotit? na internetu jsem nasel nejake fotografie, ale nikde detail. Rad bych videl rub i lic, abych to poznal... az to moje reva bude mit. Nicmene take mam problem: Namnozil jsem si od sveho taty revu a ma ji napadenou... celý příspěvek >
Je to nemoc, nebo nedostatek neceho, 20.7.2009
Jsou to ty stare, nove jsou krasne zelene. Ale nutno dodat, ze nove listy rostou spise dale od hroznu nez blize, zluta barva prevlada hlavne v zonach, kde mam hrozny. Mohl by mi nekdo pouceny napsat, jak poznam nedostatek horciku, drasliku (to se... celý příspěvek >
Jak zakryt komposter?, 17.7.2009
My to okno moc neotevirame, ale bylo by prijemne, ze by tam sly hodit zbytky z kuchyne jako do odpadkoveho kose. Hmyz u kompostu ala' hromada z nejakeho duvodu nemame, u plastoveho rychlokomposteru by to uz vubec nemel byt problem, cetl jsem, ze ty... celý příspěvek >
Je to nemoc, nebo nedostatek neceho, 17.7.2009
Mam dalsi otazku, tentokrat na jinem keri (bile, neznama reva) mam listy do zluta. Zluta postupuje od kraje, nakonec list zacne az usychat. To je zase co za problem? Regent jsem hnojil chvili na list, trosku se to zlepsilo. A aby to nebylo malo, na... celý příspěvek >
Co je to za revu?, 17.7.2009
:-) Fotky jsou mizerne, to vim. Ta jedna je zvetsovana (byl tam puvodne cely dum...), druha je delana fotakem pritelkyne (takova mala designova pudrenka, ale nenastavite na nem vubec nic...). Proti listu papiru to nebude problem, na svem fotoaparatu... celý příspěvek >
Co je to za revu?, 16.7.2009
Cetl jsem i predchozi reakci, fotku sem dodam - bohuzel lepsi zatim nemam. Musim pockat, az mi priroda da co potrebuji. Minuly rok jsem nikdy nefotil detaily, neprislo mi to dulezite. Letosni fotky hroznu jeste nejsou zajimave, list vyfotim proti... celý příspěvek >
Rodí víno vypěstované ze semínka, nebo se musí roubovat?, 16.7.2009
Mel bych otazku, kde sezenu podnoze? Kdo to prodava, v jake podobe se daji koupit (jsou jiz dospele/zdrevnatele, nebo...?). Na jakou podnoz dat Regent? Dekuji, Martin
Jak zakryt komposter?, 16.7.2009
Rad bych dal ke kuchyni pod okno plastovy komposter, aby pri vareni pritelkyne mohla vyhodit zbytky primo do nej. Snazim se mit docela estetickou zahradu, takze komposter bude nutne nejak schovat (okno je bohuzel na strane, kde je hezky videt na... celý příspěvek >
Opory pro růže, 14.7.2009
Mrknete jak to resi v ruzove zahrade na Strahove v Praze, tam to maji dokonce z trubek. Kari sit je opravdu moc mekka, zafouka vitr a je to v... Hloubka neni moc velka, odhadem tak 50cm - stacilo by ale i mene, dulezite je dobre ukotvit prostredni a... celý příspěvek >
Okousana reva?, 14.7.2009
Mame kocky, znam to... kdyz jsme meli "omylem" kotata, jejich nejvetsi zabavou bylo skakat po vetvickach nove zasazenych tamarysku... Aby nehrabali, koupil bych za 50,- ztracene bedneni a revu do nej schoval, udela to pekny stin proti slunicku. A az... celý příspěvek >
Co je to za revu?, 5.7.2009 Obsahuje fotku
Pomuze mi nekdo prosim identifikovat o co jde? Je pomerne vzrustna, bila, hrozen vetsi, list tri-az peticipy, plod vyrazne 'siskoviteho tvaru'. Pestuji u Prahy, dozrava zacatkem zari, zatim nevymrzlo, ani nebyly zadne choroby. Zakoupeno pred 3mi... celý příspěvek >
Zlata tuje nebo smaragd, 4.7.2009
Zlate thuje umi byt moc hezke, kdyz jsou na slunicku. Ale urcite rostou pomaleji (alespon ty co mam ja, nekolik ruznych kultivaru occidentalisu i orientalisu). Takze nekombinovat, "normalni zelena" (smaragd, brabant, apod) vam budou ty... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika