Příspěvky uživatele - 215.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kolísavé otáčky motorové sekačky, 13.8.2011
dobrý den, mám podobný problém sekačku jsem taky dostala. mnoho let stála v dílně a údržba byla minimální ale sekala dobře..vždy posekala cokoliv..letos však začala zlobit.Prvně to byly svíčky. pak zapalování.. přítel nakonec sekačku rozjel.. ALE..... celý příspěvek >
Co s vlky? odstranit nebo zkrátit?, 13.8.2011
dobrý den.Rok se s roke sešel a já znovu píši o radu. "dala" jsem na Vaši radu a ostřihala stromy (Matčino, Rubín). musím přiznat že úspěch se dostavil, Oba sromy mají letos tolik jablíček že jsem jich musela polovinu otrhat a již měsíc mám... celý příspěvek >
Myši všude - jak na ně, 18.8.2010
mí rodiče mají roky na chatě kočky od sousedů.. kocoury.. ale myši tam byly vedle nic a nic.. potom jsem vzala mou kočku.. upozornuju že je z panelaku..nikdy nebyla venku. natož aby lovila.. za týden vysbírala snad všechny myši z okolí..každé ráno... celý příspěvek >
Mohou hryzce zbrzdit růst?, 18.8.2010
dobrý den. přečetla jsem si pár odkazů.. a přiznávám nenapadlo mne.. že je možné že mi hryzce narušily kořeny u merunky.. Na zahrádkářské kolonii jsou sice kočky. ale sousousedů.. a ty na 100% myši ani jinou "havěť" neloví.. jsou to kocouři.. kočky... celý příspěvek >
Co s vlky? odstranit nebo zkrátit?, 17.8.2010
dobrý den.. chtěla bych se zeptat a poradit.. máme jablonku.. která vloni vyhodila výhony 1 m dlouhé... a tvoří tzv.. další korunu.. stromek je tak vysílený.. že vůbec letos nemá jablíčka.. mám tedy ten pocit.. mám tyto výhony ostříhat celé nebo jen... celý příspěvek >
Pěstování jabloní, 17.8.2010
pro upřesnění.. stromy nejsou stříhané posledních pár let vůbec.. jinak se stříhaly vždy po sběru na podzim nové šlahouny... všechny pryč... nikdy jindy
Pěstování jabloní, 17.8.2010
foto dodám..  a děkuji za rady
Pěstování jabloní, 17.8.2010
dobrý den.. letos jsem získala po babičce zahrádku s nekolika stromy... jabloňkami... vždy byly jablíčka z nich sladké a chuťově vinikající... letos nevím proč.. a jsem z toho dost nešťastná.. na stromech nic není.. vím že jedna jeblon je... celý příspěvek >
Myš - jak se jí bavit?, 26.9.2009
Dobrý večer, právě před chvíli mi oknem vběhla myš bydlím ve 4 patře a nikdy by mě nenapadlo že se mi tohle stane, teď s hrůzou hledám jak se jí zbavit a ještě se tu dočítám že mají i blechy a kdoví jaký jiný nemoci. Mám 2 děti a začínám se bát, jak... celý příspěvek >
Sekačka: Mulčování, pojezd, boční výhoz, 22.5.2009
No sice nejsem sice žáden odborník co se sekaček týče jako můj předřečník ale musím mu v ledasčem oponovat s mými zkušenostmi při sekání trávy, mám na členitém pozemku mé chalupy rozlohu asi 600 m a dosud používám /harapák/ el. rotační sekačku s... celý příspěvek >
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 7.9.2008
Dobrý den, můžete mi někdo napsat recept na sušení rajčat v sušičce? Rozkrájela jsem je na měsíčky a celková doba sušení byla 11 hodin, přesto se mi zdají pořád mokrá. Někdo je loupe, někdo vydlabe semínka se šťávou, prosím o ověřený postup a způsob... celý příspěvek >
Živý plot z dubu červeného a buku - ano či ne?, 20.3.2008
Dobrý den, přemýšlím o výsadbě živého plotu z dubu červeného v kombinaci s bukem nebo habrem v délce cca 40m. Jedná se o poměrně suché stanoviště. Použít habr nebo buk? V jakém sponu sázet? Pokud ma někdo zkušenost s podobnou výsadbou, tak... celý příspěvek >
dřevitá pivoňka, 19.2.2008
Klidně dřevitou pivoňku postupně omlazujte. Chápu vaše obavy,  já se taky bála. Po nešťastném přejetí sekačkou na trávu se nádherně rozkošatila, krásně kvete a dělá mi radost. Druhá varianta - přihnojujte a určitě se dočkáte mladých... celý příspěvek >
Tuje Smaragd, 8.11.2007
Zdravím chci poprosit o radu. Chystám se vysadit thuje, ale nevim jaky druh. Nejlepe rychle rostoucí, husté a odolné. Díky P.
Choroba nebo škůdce?, 10.6.2007
Také se mi kroutí listy na mladých rostlinkách rajčat, dostávají hnědožlutý nádech a navíc na některých je jakoby žlutý poprašek. Nikdy jsem to neviděla, listy pak uschnou. Poradíte někdo? Klasická plíseň bramborová to určitě není.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika