Příspěvky uživatele - 118.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hecht 143, ABG 430HB nebo Stihl FS 56, 26.6.2010
Nevím jak je stará ta stihlka fs 100 ale ten OM 740 bude určitě hodně přes 10let protože už 10 let ho máme v práci, sloni tam sice nepracují ale hovada určitě a právě proto že s nim dělá kdo má ruce a nohy tak si troufám říct že je to slušný... celý příspěvek >
Hecht 143, ABG 430HB nebo Stihl FS 56, 26.6.2010
No my jsme testovali jen OM 740 se stihlem asi stejného výkonu a oleo-mac na tom byl lepší po stránce výkonu.Co se týče těch úhlových převodů tak jsme ho měnili v práci asi po 8 letech, což si myslím že je ok a že na to měl nárok, spousta amatérů co... celý příspěvek >
Hecht 143, ABG 430HB nebo Stihl FS 56, 25.6.2010
O tom to právě je, značkové motory o tomto obsahu mají výkon někde jinde ale cena je také někde jinde a proto je na každém na co má a co si vybere.Často je kvalita srovnatelná jen ty ceny jsou u těch značkovějších kosmické.Ale to je subjektivní názor... celý příspěvek >
Hecht 143, ABG 430HB nebo Stihl FS 56, 25.6.2010
Radku je mi jasné že nebudeš chválit Hecht ale v tomto souboji by asi vyšel nejlépe ten hech i když o něm pochybuješ ale každý lišák si hájí ten svůj ocas.A když budem brát poměr cena výkon tak není co řešit.
Hecht 143, ABG 430HB nebo Stihl FS 56, 25.6.2010
Nebyla to narážka na Vás ale je to fakt těžký nejrozumnější by bylo si ten stroj na chvíli půjčit a vyzkoušet a pak by se člověk měl podle čeho rozhodnout i tak Vám přeji ať si vyberete tak ať vám to šlape pokud možno bez poruch a náklady také nejsou... celý příspěvek >
Hecht 143, ABG 430HB nebo Stihl FS 56, 25.6.2010
Tady je každá rada drahá musíte sám vědět čemu hodláte věřit nebo na co se cítí vaše peněženka, vyjmenovat tři výrobky od hoby po profi to umí každý ale rozhodnout se to musí každý sám.Radit někomu co má koupit je nevděčné, když vydíte že má hluboko... celý příspěvek >
2-takt vs. 4-takt, 20.6.2010
Obecně dvoutakty nemají problém s výkonem ale se spotřebou, protože nedokáží spálit palivo tak dokonale jako čtyřtakt.Dvoutakty jsou dost živé a lápe zrychlují ale spotřeba a tím i dnešní tlak na ekologii nutí výrobce přecházet na čtyřtakty.Možná se... celý příspěvek >
2-takt vs. 4-takt, 20.6.2010
Jestli myslíte strunu u křovináku tam má výrobce možnost rychlost ještě upravit převodem v úhlové hlavě.Tzn motor může točit méně ale obvodová rychlost bude stejná.
Křovinořez na max. 100m^2 co nejlevněji, 19.6.2010
Já nevím co pořád řešíte, vím o dvou křovinořezech hecht v okolí a normálně s nima pracují, samozřejmě né profesionálně pokud vím tak záruku dávají také dva roky jako ostatní, jestli se někdo spálí nebo mu prodejce neuzná záruku to se stává i u... celý příspěvek >
Křovinořez na max. 100m^2 co nejlevněji, 18.6.2010
Ale když si koupím obyčejnou škodovku za 200 000 tak s ní můžu být taky spokojen i když soused má volvo za 900 000 tady záleží také co od daného stroje očekávám.
Křovinořez na max. 100m^2 co nejlevněji, 18.6.2010
Já servisák nejsem a nikdy jsem to netvrdil a to že hlupák zničí i dlažební kostku jsem psal o pár článků výše a to vtom smyslu že je proněkoho škoda pila za 15000 když ji zadře to raději ať zadře hecht za 4000.
Křovinořez na max. 100m^2 co nejlevněji, 18.6.2010
Máte na svůj názor právo tak jako já na svůj, ale já jsem napsal že nikomu hecht nenutím, viděl jsem dnes zadřenou klikovku na husqvarně ale tu už nikdo opravovat nebude.
Křovinořez - kvalita?, 18.6.2010
Byla to jen odpověď na otázku proč nejsou kluzná pouzdra v automobilovém průmyslu.Jistě na křoviňáku pouzdra nejsou mazaná tlakovým olejem ale jsou také z jiného materiálu ale nejsou tam takové tlaky, jde víceméně o vedení tyče a teď záleží na každém... celý příspěvek >
Křovinořez - kvalita?, 18.6.2010
Podívejte se na klikovou hřídel jakéhokoliv auta, všechny ložiska jsou kluzná i ty hlavní i ojniční, a ty jsou sakra zatěžované -přenáší hlavní tlaky v motoru na točivý moment, myslím že není potřeba výrobce na tohle upozorňovat všichni dobře vědí... celý příspěvek >
Křovinořez - kvalita?, 17.6.2010
Kuličky se také rády vysypou a kor v takových otáčkách, když jsou dobrá kluzná pouzdra a sem tam se přimáznou tak někdy vydrží víc jak ložiska.To je ale každý stroj jinak sestavený a z jiných komponentů -ložisek a pouzder.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika