Příspěvky uživatele - 97.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kosatce - reznou listy, 31.5.2007
Stáňo, napadají mě dvě možné choroby:1) Bakteriální hniloba kosatců - jestli je to ona, poznáš podle těchto příznaků: vějíře listů žloutnou, vyvracejí se, oddenky jsou v poslední fázi plné mazlavé smrduté kašovité hmoty. Zkus nějaký odumírající vějíř... celý příspěvek >
Kosatce - napadení listů, 31.5.2007
S chodbičkami v listech jsem se  ještě u svých kosatců nesetkal a docela by mě to zajímalo. Kdyby ti červíci byly v maldých nerozvinutých poupatech - tak to je květilka, ale na listech by to mohly být snad třásněnky. Dobré by bylo poslat foto.... celý příspěvek >
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 31.5.2007
Nerad bych ze sebe dělal chytrého, ale nadá mi to abych tady neupřesnil pár věcí co tu píše Petr Rybízek, předpokládám že je tady řeč o vysokých kartáčkových kosatcích Iris x barbata:1) kosatce nemají hlízy ale oddenky2) jak správně uvádí Pepa,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika