Příspěvky uživatele - 7.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pínie - lze pěstovat v našich klim. podmínkách?, 29.7.2010
Již se tu dříve pěstování probíralo, ale velkým problémem bývá zvýšená vlhkost u kořenů, lepší je zalévat méně než-li více. Některé rostlinky mi také uhynou, ale ostatní drží a rostou.
Stříhat nebo nestříhat?, 24.4.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, může mi někdo poradit jak mám zastřihnout  tuto broskvoň? Je 3 roky vysazená a už v loňském roce pěkně rodila.
Myš - jak se jí bavit?, 23.1.2010
dobry den přeji, mohl bych poprosit o foto vaší pastičky?diky. barnetolda@seznam.cz
Mečiky - nove odrudy, 19.12.2009
Nádhera.
Pokojové rostliny, 10.12.2009
Chci jen ještě doplnit, že kvetoucí jazyk strašně krásně a pronikavě voní.Tak se těšim na další obrázky.
Pokojové rostliny, 10.12.2009 Obsahuje fotku
Nemohla jsem si nevšimnout, že tyto stránky navštěvujete dost často, nemáte doma taky nějaké skvosty se kterými by jste se chtěla pochlubit mě i ostatním.Mě třeba, nevím tedy kdy přesně vykvetl tchynin jazyk (mám prý dobrou tchýni... mám).Příští rok... celý příspěvek >
Pokojové rostliny, 9.12.2009
Ještě k tomu Pryšci.Při odlomení lupenu z něj vytéká mléko jako z některých kaktusů.Děti zatím nemáme a já taky ještě žiju.Nikdy jsem tomu nepřidávala na váze se toho nějak obávat, ale děkuju, že to vím.Jinak se docela dobře rozmnožuje.Mám ji na okně... celý příspěvek >
Pokojové rostliny, 9.12.2009 Obsahuje fotku
Na začátek prosím porad´te, co je tohle za rostlinu.Nevim jestli je to možné a jestli se nemýlim, ale podobnou jsem viděla ve skleníku v botanické zahradě v Praze.Děkuji
Pokojové rostliny, 9.12.2009
Mám ráda kytičky, doufám,že vy také a že se s nimy na této diskuzi pochlubíte.
Osobní ochranné pomůcky při aplikaci zahradní chemie, 22.11.2009
Míra, s níž je zahrádkář vybaven ochrannými prostředky, by měla být úměrná množství a četnosti aplikovaných prostředků -  tím nechci problém ochranných prostředků nijak bagatelizovat, ale já kupříkladu na své zahradě víc jak 3 litry ... celý příspěvek >
Poraďte rychle rostoucí jehličnan nebo stálezelený strom, 10.10.2009
Potřebuji ´zastromit´  výhled do naší zahrady proti zvědavým sousedům z oken a terasy jejich výše položeného domu. V oblasti se daří borovicím, tak jsem na budoucí minilesík použila malé borovičky. Potřebovala bych je ale doplnit... celý příspěvek >
Odrůda smrku pichlavého menšího vzrůstu?, 10.10.2009
Hledám do písčité půdy (pruh o šíři cca 2 m) jehličnan menšího vzrůstu (ev. lze krátit) do výšky cca 1,5 - 2 m. Líbil by se mi smrk, ale čtu tady v diskusi, že se ho krátit nedoporučuje... Existuje nějaká menší... celý příspěvek >
Jakou zeminu na citrusy, 6.8.2009
Na vyklíčení semínka nepotřebujete substrát s hnojivem, ten použijte až na sazeničky, na vyklíčení osiva prodávají výsevný substrát.
Hrachor vonný, 25.3.2009
Zkuste pnoucí černookou Zuzanu - Thunbergia alata, tmavě a světle žluté a bílé květy.
Jak rychle roste bobkovišeň?, 25.3.2009
Nevíte ze zkušenosti jak rychle roste bobkovišeň lékařská - prunus laurocerasus causacica? Nasadila jsem si vloni dva keříky (asi 80 cm výšky a jen 4 větve) dozadu do rohu zahrady a přemýšlím, kdy doroste do tří metrů. A stříhá se vůbec?... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika