Příspěvky uživatele - 92.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Catalpa - znovu neobráží, 15.6.2012
dobrý den, můžete mi někdo poradit co teď s Catalpou. Začátkem května jsme koupili novou - napučenou, zasadili a začala obrážet. Pak přišli 2x po sobě mrazíky a vždy ty malinké lístečky pomrzly. Co teď s ní dál, větvičky jsou pružné ale pupeny nalité... celý příspěvek >
Prosím o identifikaci, 1.6.2012
Tak jsem ji konečně identifikoval sám. Je to Dendrobium Emma Polar-Ice. A mám s ní jen trápení. Po pár dnech, jak jsem ji donesl, se na ní objevili mšice a momentálně je úplně bez květů a má žluté listy. Doufám, že se z toho vzpamatuje. A prodejce?... celý příspěvek >
Prosím o identifikaci, 28.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, dostal jsem se k nové orchideji a nemůžu zjistit, jaký je to druh. Nejvíc mi připomíná DENDROBIUM KINGIANUM POLAR ICE. Ale má menší květy a trochu jinak tvarované listy... Pomůžete? Děkuji.
Rajcata a pestovani v kyblu - jakou zeminu?, 25.5.2012
dobry den vsem ja tycky v plastovych nadoba resim tim, ze na spodnim konci tycky navarim kriz z jakekoliv kulatiny, armovaci drat prumer 8mm, ve velikosti dna. toto postavim na dno, dam hnuj a pak zeminu.
Travní traktory MTD, 14.5.2012
to nevim co vo jste měl za stroj žádné vibrace tedy necítím a to sem sekal se vším možným pravda je že často se ucpává tunel výhozu trávy ale jinak je to spolehlivý stroj
Stříhání kiwi, 8.5.2012
mam prozbu kdy mamkivi ostrihat mam ho tri roky ešte neplodil kde delam chybu
Proč nekvetl vilín?, 4.4.2012
Tak doufejme, že to bude tím. Máte pravdu, ostatní kytičky co jmenujete mi udělaly totéž co vám.
Rakytník - jak rozpoznat, 4.4.2012
dobrý den, reaguji sice na velmi starý příšpěvek, ale nemá někdo radu jak poznat samčí či samičí rostlinu rakytníku v tomto období? děkuji
Proč nekvetl vilín?, 4.4.2012
dobrý den, nevíte náhodou příčinu problému že mi vilín nekvete? Byl vysazen loni v dubnu, koupený v kontejneru. Nejdříve jsem si myslela že zasychá, ale pak 2 pupeny vykvetly, ostatní zůstaly nalité a nic se neděje. Jinak listy zdá se začínají... celý příspěvek >
Woodshark 2275 motorova pila, 20.3.2012
Vážený příteli, nevím co považuješ za značku a výrobce.Pilu Woodshark mám už pět let a ročně dělám 50 až 100 metrů těžbou s kompletním spracováním a naprosto bez problému.Ta pila je opravdu jako žralok.S lištou 45 cm udělá s přehledem i strom 1m na... celý příspěvek >
Kde sa v Bratislave da kupit tato podlozka?, 5.3.2012 Obsahuje fotku
Ja to vyresil krabici - vystlat folii, na horni hrane sten toho kartonu prilepit americkou paskou a je to. Folie nesmi byt derava, uz jsem to tak praktikoval loni a bez problemu ;-)))
Použití dřeva na uzení nebo grilování, 14.12.2011
Dobrý den, máte pravdu, dub nepatří do udírny, mám s tím zkušenost. Láďa
Králíci - očkování, 28.10.2011
Mohu se optat vuci tomu krmeni? Krmíme králíčka senem, ale také mu dáváme stravu pro kraliky, krecky,morcata apod... (je to takový ten mix obilí, granule, banan apod...) Je toto krmivo vhodne, nebo skodi? Děkuji za odpověd
Turkestánský brest, 12.9.2011
Plot z Brestu jsem zasadila letos na jaře zhruba v dubnu a nyní v září je plot po ostříhání a zarovnáná do tvaru vyoký 1,2 m a je hustý, že plní krycí ukol. Je to super rostlina, jen jsem ho často a hodně zalévala. Ale stojí to za to, hned jsem po... celý příspěvek >
Sekačka Talon 5,5 model AM 3053C2, 9.9.2011
sekačka má zadní pohon a mezi hřídelí od pohonu a hřídelí od kol se mi namotává tráva a tím pádem se nejde pohon a i zadní kola.Co dělám špatně?
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika