Příspěvky uživatele - 176.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strupovitost kaktusů, 5.2.2011
Ten vlevo je OK, to je stárnutím. Ty dva mi připadají spíš jako něčím vysáté, nemáte tam svilušky??           Lída
Sázení růží, 4.2.2011 Obsahuje fotku
Ještě k tomu sázení - před namočením do vody je nutné prohlédnout kořeny a poškozené odstranit, také všechny silnější na konci zastřihnout až do živé části, aby se růže mohla nacucat. Zasadit dost hluboko, aby místo očkování bylo cca 4-5cm pod úrovní... celý příspěvek >
Sázení růží, 4.2.2011
New Dawn, ještě je i bílá White Dawn a víc růžová Coral Dawn.           Lída
Neplodící líska?, 4.2.2011
Jestli to bylo pár proutků a ještě jste je připekli, tak vydržte, asi si dává na čas. Většinou plodí jako už vyšší keř.           Lída
Choroba kůry - prosím o pomoc s určením, 3.2.2011
Také jsme měli něco podobného na staré jabloni, vyskytuje se to na mnoha starých jabloních v celé osadě. Listy na poškozených větvích i s plody zhnědnou a zůstanou viset. Měli jsme obavy ze spály (ale větvičky se hákovitě neohýbaly a sliz se také... celý příspěvek >
Cibule - pokroucená nať, 3.2.2011
K cibuli nedávám žádnou konstrukci. Když začíná vylézat a má cca3cm, přehodím přes záhon bílou netkanou textilii (nenapínám ji) a po stranách i na koncích zatížím položenými starými prkny. Pokud by meteorologolé hlásili nějaký uragán, je dobré... celý příspěvek >
Zastrihnutie do korunky, 2.2.2011
ps - není totiž jasné, kolik cm ve skutečnosti měří stávající kmínky...  L.
Zastrihnutie do korunky, 2.2.2011
Měla jsem na mysli buď zákrsek nebo čtvrtkmen, ten je dle mých zkušeností praktičtější z hlediska údržby plochy pod korunkou a ta přitom není příliš vysoká, takže je dobře přístupná.  Lída
Čím naimpregnovat stará kola od povozu?, 2.2.2011
ps - možná by ještě šlo předtím je napustit teplou fermeží.
Čím naimpregnovat stará kola od povozu?, 2.2.2011
Používala se karbolka nebo vyjetý olej, oboje chrání dobře a dlouhodobě. Ale určitě teď už existuje něco nového, co bude určitě kvalitnější, dražší, bez zápachu a s určenou trvanlivostí. Já bych použila jako odzkoušený ten vyjetý... celý příspěvek >
Neznámá, 2.2.2011 Obsahuje fotku
Pepřovník  (piper) -liána - viz foto
Neznámá, 2.2.2011
To spíš myslíte pepřinec (peperomia), ne? Na pepřovníku roste pepř, ten má listy srdčité a slabé L.
Konáre odchádzajú, 2.2.2011
No mně také, mám to na Vance (ať ošetřím nebo neošetřím, dělá se ji to pořád, ale roste a plodí dobře). Může to být nevhodnou dobou řezu, vlhkem, nevhodnou polohou ap.Doporučují postřik Kuprikolem nebo Championem před rašením nebo po opadu listů.... celý příspěvek >
Neznámá, 2.2.2011
Kiwi má listy jak lysé, tak chlupaté - podle druhu, ale řapíky listů má dočervena a ne tak dužnaté.  Kalina má pro změnu listy vstřícné, což "neznámá"také nemá. Takže to bude něco třetího, nejspíš asi opravdu nějaká pokojovka. ... celý příspěvek >
Konáre odchádzajú, 2.2.2011
To se stává, příčin může být moc...
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika