Příspěvky uživatele - 118.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnojení malin, 24.7.2010
hnůj by byl lepší před nasazením, teď bych raději volil cererit apd. můžete i kyselé hnojivo např. síran amonný - maliny mají raději mírně kyselou půdu
Jahody na textilní fólii, 24.7.2010
první hrůbky, pak folie, nastřihnout křížem v místě sázení a nasadit :) jestli můžu doporučit, tak nejdříve záhon vyhnojte a jestli máte, tak zaryjte čerstvou nebo zavadlou posekanou trávu... ;)
Houby v trávníku, 14.7.2010
to takhle méně zalévat a nechat trávník trochu proschnout? Houby ma i soused, ale ten 2x denne celkem hodne zaleva, neni se pak co divit.
Kompost - co do něj, 24.5.2010
tak to stačilo zapálit, to by byl lepší fofr... to co vznikne zapařením a hnitím chcete na co? do popelnice?
Žloutnutí listů jahodníku, maliníku, 19.5.2010
zkuste (nezávazně) k jedné rostlině přidat rašelinu nebo síran draselný, zkrátka okyselit půdu. Dle mého by to mohlo pomoci. Všechny rostliny mají mít mírně kyselou půdu, ale je to bez záruky - nic se jim však nemůže stát, jen to třeba nepomůže :)
Máta - jak se jí zbavit?, 14.5.2010
však také píše jak se jí zbavit: natřít pár kousků roundapem a těšit se, že se to pomocí oddenků rozleze do celé rostliny a mátu to zlikviduje celou najednou. Já to v záhoně vyřešil 0,5m obrubníky... má tedy přesně vyhraničené místo a nikam jinam... celý příspěvek >
Stromkové maliny, 11.5.2010
osobně si (už z principu růstu malin) myslím, že je to nesmysl a stromková malina je utopie... i když ona pokaždé vyžene výhon a ten se dá považovat za stromek, vždyť může mít klidně i 1,5m... :)
Jak na angrešt?, 10.5.2010
angrešt v květináči klidně zasadit můžete i nyní, jen musíte první cca 2 týdny zalévat ;)
Komorový kompostér - co to je?, 8.5.2010
Zdravím Vás, v diskuzích jsem objevil, že někdo má 2-3 komorový kompost. Zajímalo by mě, co to je - nic podobného se mi nepovedlo na internetu najít. Mám si to představit pouze jako 2-3 kompostéry vedle sebe (v jednom), kde se postupně naloží... celý příspěvek >
Je plánovaný řez hrušky správný?, 4.5.2010
díky všem. Ořežu ho tedy podle červeného značení. Okousaný samozřejmě není dokola ani výrazně v horizontálním směru. To by letěl stejně jako jabloně. Do hrušky zajíc kousknul a nechal být. podle toho co jsem měl možnost v jiných diskuzích zde... celý příspěvek >
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 23.5.2009
Zdravím Vás, chtěl bych se zeptat jaký písek lze použít pro pískování trávníku. Křemičitý nedokážu sehnat jinak než 50kg/80Kč a to bych opravdu blázen :) Lze použít klasický pískovcový - jemný žlutý písek nebo je to velmi špatně? Uvažuji, že tam... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika