Příspěvky uživatele - 4.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahrada bez chemie - tipy a triky, 14.10.2009
Ne, tím to není Hančo. Kouzlo bylo v tom, že například u kukuřice je pro vznik aflatoxinů limitující neporušenost obalů klasů - jsou li poškozeny (i málo) škůdcem, je brána infekci plísněmi otevřená - proto měly klasy ošetřené chemií nesrovnatelně... celý příspěvek >
Zahrada bez chemie - tipy a triky, 14.10.2009
Solární ohřev vody, 14.10.2009
Na trhu je celá řada teplovodních čerpadel s oběhovým kolem z nereznoucí oceli, nebo z kompozitních, horkévodě odolných plastů.
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 13.10.2009
OK TOmáši, v tom případě prosím přijměte moji omluvu, Váš příspěvek jsem tedy pochopil špatně. S omluvou CH.A.
Vápno na všechno?, 13.10.2009
Rododendrony jsou kyselomilné,  nakládačka vápna pro ně asi nebyl nejlepší počin. S jahodami si nejsem jistý - mám subjektivní zkušenost, že nejlépe jedou na rašelině pod borůvkami, ale zde budou vědět více skuteční velkopěstitelé jahod.
Zahrada bez chemie - tipy a triky, 13.10.2009
Juro, to jsme na tom stejně - letos jsem rajčata nestačil ani postříkat, ani pohnojit, právě sbírám poslední. Proti "chemickému" stavu mají zhruba třetinovou velikost. Měl jsem neuvěřitelnou kliku, že je nezahubila plíseň, nestačili jsme je... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 13.10.2009 Obsahuje fotku
Možná je dobré zjistit si, zda je výsledná sloučenina skutečně hořká,  nebo zda třeba výrobce Splendy není o něco chytřejší, než nevěřící Tomáš.  Nicméně nejedná se o acetylovaný disacharid, ale  o halogenovaný disacharid. Zmíněná... celý příspěvek >
Zahrada bez chemie - tipy a triky, 12.10.2009
Nechovejte se jako fanatik, prostě jste si nemohl pomoci, že? Pan Vysloužil si pouze "drze" dovolil upozornil na základní fenomén extenzivního hospodaření bez chemie. Takový je prostě fakt nižších výnosů, nemusí se Vám to líbit, ale jedná se... celý příspěvek >
Prosím o radu - přežije mi posekaná azalka?, 10.10.2009
Přežije, nebojte, pokud jí chcete pomoci, pohnojte vydatně hnojivem na rododendrony, nebo borůvky.
Opěrná zeď, 10.10.2009
MNo Jito, pokud postavím opěrnou zeď   a teprve následně za ní začneme navážet zeminu během změn terénního profilu, jeto zcela odlišné proti stavu, kdy opěrnou zdí zajišťujete již existující svah, jde tedy o sanaci stávajícího stavu. ... celý příspěvek >
Medvědí česnek - Tinktura - otrava?, 8.10.2009
česnek medvědí je v podstatě zapomenutá kulturní bylina - je úsměvné, že ač jeho chuť  většina lidí  v současnosti nezná, často je nalézán v nejbližším okolí archeologických nalezišť. Přímý důkaz samozřejmě neexistuje, ale předpokládá se,... celý příspěvek >
Opěrná zeď, 7.10.2009
Proč ta agresivita- zkušenost je taková, že a. nejméně komplikací je s běžným plotem s podezdívkou, či bez, není li příliš vysoký. b. pojem opěrná zeď někdy úředníky z neznámého důvodu dráždí,navíc  nesanuje stávající stav, ale umožní terénní... celý příspěvek >
Opěrná zeď, 6.10.2009
Máte pravdu, nicméně většina stavebních úřadů je povětšinou velmi rozumná a staví se jen proti monstózním zděným plotům zvící Berlínské zdi.
Špatně zasazená borůvka, 6.10.2009
Obě cesty jsou možné, lepší je borůvku vyndat, vykopat díru, na dno a tak do třetiny, poloviny výšky dát igelit a do jámy nasypat rašelinu, co to dá,,,
Jak na kuny, 5.10.2009
Kuny žerou skoro všechno -cizím kočičákům dávám na noc před vchod misku se zbytky kočičího krmení a kočičí sušenky. Opakovaně jsem zde v noci oknem zastihl nádhernou velkou kunu, která po kočkách  "dojížděla" zbytky...
Další diskuze:  16,  17  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika